Konferencje

5th International Recruitment Congress

Kiedy:2019-04-09
Program:

TECHNOLOGIA _CZŁOWIEK _KULTURA to motywy przewodnie 5th International Recruitment Congress.

W trakcie Kongresu uczestnicy zapoznają się z nowinkami technologicznymi, poznają Bonifacego, jednego z pierwszych rekruterów technologicznych, zapoznają się z tym jak skuteczniej wykorzystywać dane w procesie rekrutacji a także jaka siła drzemie w social media.

Poznaj Bonifacego i Honoratę – pierwszych polskich wirtualnych specjalistów HR i dowiedz się, jak skuteczniej wykorzystywać dane w procesie rekrutacji. W trakcie Kongresu opowiemy o technologicznych nowinkach, a także o tym, jaka siła drzemie w social mediach. 

W epoce nowoczesnych technologii nie można jednak zgubić sedna, czyli człowieka – z jego emocjami, pragnieniami, aspiracjami i marzeniami. Dlatego też druga część Kongresu poświęcona będzie empatii i jej roli w rekrutacji. Czy dzisiejszy rekruter może sobie pozwolić na takie fanaberie?

Ale codzienność to nie tylko empatia człowiek-rekruter… to także potrzeba osiągnięcia zerowej rotacji pracowników. Warto więc zastanowić się jaką metodę rekrutacji wybrać, czy zasada „kija i marchewki” ma dziś jeszcze rację bytu? Za każdym człowiekiem kryje się opowieść i właśnie dlatego część dotyczącą człowieka zamkniemy opowieścią o  storytellingu i jego roli w procesie rekrutacji.

W czasie ostatniej części Kongresu będziemy wspólnie szukać odpowiedzi pytania dotyczące różnorodności i coraz większego bogactwa nie tylko kulturowego, ale też generacyjnego. Poznamy nowoczesne podejście do EB i jego rolę w budowaniu kultury organizacyjnej. Nie zabraknie też bijącego rekordy popularności słowa roku, czyli słowa „DZBAN”. Tylko na naszym Kongresie dowiesz się czym jest oparta na tym słowie zasada – jak nie wpaść do „dzbana” pokoleniowego w sytuacji rekrutacji pokolenia Z.

Na koniec przygotowaliśmy dla Was debatę ze znakomitymi gośćmi, do której będziecie mogli się włączyć ze swoimi pytaniami i doświadczeniami.

_Więcej na www.kongresy.org.pl 

ZAPISY i INFORMACJE:
biuro@saz.org.pl
22 623-85-53
_FORMULARZ

 

PROGRAM

_Pobierz_Program

 

Członkowie SAZ