Dołącz do nas

Członkostwo w Stowarzyszeniu Agencji Zatrudnienia to wzrost prestiżu, wiarygodności oraz konkurencyjności na rynku lokalnym.

Bezpłatna promocja

Promocja członków SAZ-u podczas najważniejszych wydarzeń branżowych, Dostęp do platformy wymiany informacji na stronie internetowej SAZ-u (Aktualności z Rynku HR) i nielimitowane użytkowanie tego serwisu dedykowanego wszystkim agencjom członkowskim.
Możliwość dystrybucji materiałów promocyjnych oraz notatek prasowych wśród innych członków Stowarzyszenia i przedstawicieli mediów, Promocja agencji członkowskiej w materiałach marketingowych i informacyjnych SAZ Logo wraz z linkiem do strony agencji na stronie Stowarzyszenia.

Dostęp do wiedzy:

Udział w spotkaniach, szkoleniach i prezentacjach przeznaczonych wyłącznie dla członków SAZ. Materiały szkoleniowe i informacyjne dostępne wyłącznie dla członków Stowarzyszenia: Wzory umów i dokumentów, Materiały dydaktyczne i informacyjne, Akty prawne i interpretacje przepisów związanych z rynkiem HR, Dostęp do danych z rynku i aktualne informacje z rynku pracy, Dostęp do szczegółowych wyników badań rynku agencji zatrudnienia przeprowadzanych przez SAZ, Integracja i współpraca środowiska agencji zatrudnienia:

Wymiana doświadczeń i informacji na spotkaniach branżowych

Atrakcyjne zniżki i rabaty dla członków Stowarzyszenia oferowane przez członków partnerskich i dostawców usług, Dzięki współpracy z SAZ reprezentuje głos środowiska usług HR m.in. w zespołach Rady Dialogu Społecznego, Komisjach Parlamentarnych, wielu oficjalnych ciałach konsultacyjno-doradczych i eksperckich oraz w relacjach z instytucjami publicznymi. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści z członkostwa? Umów się na niezobowiązująca rozmowę telefoniczną. Pozostaw numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.