Certyfikowani członkowie SAZ:

image

Alauctus-Care Sp. z o .o.

Strona www: www.alauctus-care.pl

e-mail: office@alauctus-care.pl

Jedną z głównych dziedzin działalności firmy jest pozyskiwanie i rekrutacja oraz udostępnianie pracowników na terenie kraju, a w szczególności delegowanie ich do pracy za granicą, przede wszystkim do krajów niemieckojęzycznych.

image

Biuro Usług Finansowych " ADJO " Sikorski Adam

Strona www: www.adjo.pl

e-mail: biuro@adjo.pl

Firma Biuro Usług Finansowych " ADJO " Sikorski Adam rozpoczęła działalność w marcu 2015 roku, siedzibą jest miasto Chełm. Zajmujemy się opieką nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania na terenie Niemiec. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom osobom starszym w ich codziennym życiu, zapewniamy opiekę, pomoc w codziennych czynnościach starając się aby seniorzy mogli godnie spędzać jesień swojego życia. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom całego zespołu pracowników ADJO gwarantujemy pewną i bezpieczną pracę oraz komfortowe warunki. Pracownikom oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie z pełnym pakietem ubezpieczeń. Na terenie Niemiec współpracujemy ze sprawdzonymi i profesjonalnymi partnerami, którzy stale czuwają nad prawidłowością przebiegu pracy. Oferty, którymi dysponujemy są dokładnie sprawdzone i wyselekcjonowane. Posiadamy wszystkie niezbędne informacje na temat podopiecznego, jego miejsca zamieszkania. Podczas doboru zlecenia kierujemy się osobistymi oczekiwaniami naszych pracowników.

image

ECT Sp. z o. o.

Strona www: www.probono.net.pl

e-mail: kielce@probono.net.pl

Pro Bono prowadzi pośrednictwo pracy krajowej i zagranicznej w zawodach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby chorej i starszej, niania, pracownik prac pomocniczych.

image

Grupa APN sp. z o.o. sp. kom.

Strona www: www.apnpolska.pl/pl/

e-mail: inf@apnpraca

Grupa APN z siedzibą w Opolu, rok założenia firmy 2001. APN oferuje profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, selekcji, rekrutacji pracowników oraz pracy tymczasowej. Dzięki długotrwałej współpracy z rzetelnymi partnerami oraz skutecznym metodom pracy APN posiada w ofercie bardzo dobre miejsca pracy w Polsce dla pracowników ze Wschodu, głównie z Ukrainy oraz za granicą, w szczególności w Niderlandach i Niemczech. Od 2004 roku APN zajmuje się rekrutacją i zatrudnianiem osób do opieki nad ludźmi starszymi w Niemczech i Niderlandach. Naczelną zasadą działu OPIEKA jest zaangażowanie i empatia, zarówno w relacjach z osobami oferującymi jak i poszukującymi pracy.

image

HR INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Strona www: www.polskihr.eu

e-mail: info@hrinternational.pl

HR International Sp. z o. o. jest wiodącą agencją pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami, którzy prowadzą działalność w rozmaitych branżach. Pośredniczymy w procesach rekrutacji na rynku polskim i zagranicznym

image

InterKadra Sp. z o.o.

Strona www: www.interkadra.pl

e-mail: info@interkadra.pl

InterKadra jest krakowską agencją pracy i doradztwa personalnego. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

image

Jobman Group

Strona www: www.jobmangroup.pl.

e-mail: biuro@jobmangroup.pl

Jobman Group Sp. z o.o. oferuje pełny zakres profesjonalnych usług leasingu pracowniczego. Zapewniamy liczne rozwiązania autorskie, które zwiększają atrakcyjność współpracy.

image

Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Strona www: www.metaalflex.pl

e-mail: info@metaalflex.pl

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego zarówno na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, jak również na terenie krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej.

image

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Strona www: www.grupaprogres.pl

e-mail: marketing@grupaprogres.pl

image

Promedica24

Strona www: www.promedica24.pl

e-mail: mail@promedica24.pl

image

Time Help Zgorzelec

Strona www: www.timehelp.pl

e-mail: timehelp@wp.pl

Działalność firmy polega na sprawowaniu usług opiekuńczych nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w domach prywatnych. Zależy nam, aby nasi podopieczni czuli się bezpieczni, szczęśliwi i poszanowani.

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd