Konferencje

V Kongres Pracy Tymczasowej

V Kongres Pracy Tymczasowej Zapraszamy na V edycję Kongresu Pracy Tymczasowej. Tym razem tak aby zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa kongres odbędzie się w formie cykli webinarów na platformie Evenea. Ideą tegorocznego kongresu jest próba znalezienia odpowiedzi na pytanie: JAK KRYZYS PRZEKUĆ W SUKCES?

arrow

VII Konferencja SAO - Delegowanie pracowników do UE.

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie roku - VII Konferencja SAO - Delegowanie pracowników do UE. Tematem przewodnim są zmiany prawne, które wchodzą w życie w 2020 roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i oczywiście, do udziału!

arrow

IV Kongres Pracy Tymczasowej

Serdecznie zapraszamy na IV Kongres Pracy Tymczasowej, który odbędzie się 26 września w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Zielna na ul. Zielnej 37.

arrow

VI Kongres HR Summit 2019, 11-12 września 2019, Warszawa

Przedstawiamy szóstą już edycję wrześniowego kongresu "Pulsu Biznesu" - HR Summit 2019. Jak co roku praktycy branży HR będą mogli porozmawiać na temat bieżących wyzwań, trendów i oczekiwań co do przyszłości HR w Polsce.

arrow

Seminarium szkoleniowe poświęcone planowanym zmianom prawa w zakresie transgranicznego świadczenia usług - organizator Uni-Bud

16.11.2018 r. odbędzie się ostatnie tegoroczne seminarium szkoleniowe UNI-BUD-u poświęcone: I. Planowanym zmianom prawa w zakresie transgranicznego świadczenia usług, II. Problematyce ubezpieczeń społecznych pracowników delegowanych i świadczących pracę w dwóch lub więcej krajach członkowskich III. Problematyce podatkowej związanej z delegowaniem

arrow

3 Kongres pracy tymczasowej

27 września zapraszamy na 3 Kongres Pracy Tymczasowej. Tematyka kongresu koncentrować się będzie na zmianach prawnych, na pracy w środowisku multikulturowym ze szczególnym naciskiem na pracę z osobami z Ukrainy i Indii a także rolę social mediów w zatrudnieniu pracowników tymczasowych. Serdecznie zapraszamy!

arrow

KONFERENCJA POD HASŁEM "WYZWANIA DLA RYNKU PRACY TYMCZASOWEJ W 2018 r."

Rok 2018 jest rokiem pełnym zmian, które dotykają głównie obszar zatrudniania cudzoziemców. Agencjom zatrudnienia bardzo trudno nadążyć na tymi zmianami i które nastręczają wiele trudności natury interpretacyjnej i praktycznej. W odpowiedzi na te wyzwania przygotowaliśmy konferencję WYZWANIA DLA RYNKU PRACY TYMCZASOWEJ W 2018 r." na którą serdecznie zapraszamy!

arrow

"RODO w zatrudnianiu - przygotuj się na zmiany"

1 lutego zapraszamy na specjalne wydarzenie, poświęcone praktycznym aspektom współpracy agencja-pracodawca użytkownik w nowej sytuacji prawnej - konferencję "RODO w zatrudnianiu - przygotuj się na zmiany".

arrow

II Kongres Pracy Tymczasowej - 28.09.2017

Ważna data w kalendarzu - już 28 września po raz drugi spotkamy się aby wymienić się wiedzą i doświadczeniem o zmianach jakie zaszły po wejściu w życie ustawy o pracy tymczasowej.

arrow

21-22.09.2017 - Mixer HR

21-22 września 2017 to termin, który trzeba koniecznie zarezerwować w kalendarzu! Mixer HR to wydarzenie, na którym różnorodność tematów i ekspertów dostarcza najnowszą wiedzę HR. Nas tam nie zabraknie. Jednym z prelegentów Prezes SAZ, Iwona Szmitkowska.

arrow

KONGRES "FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA RZECZ ROZWOJU" - 13.09.2017

KONGRES "FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA RZECZ ROZWOJU" Zapraszamy do udziału w kongresie organizowanym przez Pracodawców RP pt. 'Fundusze Europejskie na rzecz rozwoju. Data - 13 września 2017 r. Miejsce - Hotel Mariott, Al. Jerozolimskie 65/79 w Warszawie.

arrow

Warszawskie Dni Rekrutacji 2016 już w lutym!

Już za nie cały miesiąc odbędzie się Konferencja Warszawskie Dni Rekrutacji organizowana przez HRstandard.pl. W tym roku jeden z największych portali branży HR przygotował wiele nowości i niespodzianek. To już V edycja projektu - pierwsza okrągła liczba, a to zobowiązuje! Nad jubileuszowym wydarzeniem patronat objęło Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia.

arrow

Pierwsza edycja konferencji Nowe Technologie dla HR

1-2 grudnia 2015 r. w warszawskim hotelu Sound Garden odbyło się pierwsze spotkanie, które łączyło nowe technologie z branżą Human Resources. Konferencja Nowe Technologie dla HR była wspaniałą okazją dla uczestników do zapoznania się z nowymi technologiami i narzędziami branży HR oraz szansą nawiązania nowych kontaktów.

arrow

Bezpłatna konferencja HR SOLUTIONS TRENDS już 3 grudnia 2015 w Warszawie!

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i rozwiązania informatyczne dla departamentów Human Resources. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.

arrow

Relacja z III Targów Outsourcingu

W dniach 14?15 października 2015 r. w EXPO XXI w Warszawie. odbyła się III edycja Targów Outsourcingu ? Innowacje dla Twojego Biznesu. Wydarzenie to zgromadziło ponad 70 wystawców, którzy reprezentowali usługi z sektora CMF, TSL, Biuro, Doradztwo i Konsulting, Finanse i Rachunkowość, Marketing, Sprzedaż, HR, IT, Call Center, Travel Management, BPO. Targi Outsourcingu stały się jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce, które gromadzi całą branżę outsourcingu, a dzięki swojej formule dostarcza konkretnych rozwiązań optymalizacji procesów swojej działalności oraz wpływa na podwyższenia wiedzy i kwalifikacji.

arrow

ŚWIATOWI LIDERZY BRANŻY OUTSOURCINGU W JEDNYM MIEJSCU!

Targi Outsourcing ? Innowacje dla Twojego biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, organizowane w Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 14-15 października 2015 roku. Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności.

arrow

Najnowsze trendy HR! Rozwiązania HR już 22 września/ VIII edycja

Świat biznesu podlega dynamicznym zmianom, świat HR również musi podążać za ciągle zmieniającymi się trendami. Należy pamiętać że dzisiejszy HR, to już nie tylko łączenie dbałości o dobro pracowników z jak najlepszymi wynikami organizacji. Działy HR muszą silnie współpracować z innymi działami takimi jak marketing czy finanse, na bieżąco obserwować postępujące zmiany gospodarcze, a także dbać o atrakcyjność firmy względem potencjalnych, jak i obecnych pracowników.

arrow

TOP MBA EVENT

W przeciwieństwie do zwykłych targów edukacyjnych, Access MBA One-to-One MBA Tour to cykl, który w wyjątkowy sposób umożliwia kandydatom o wysokich aspiracjach i kwalifikacjach omówienie indywidualnych oczekiwań oraz ścieżki kariery podczas prywatnych rozmów z przedstawicielami do spraw rekrutacji z najwyżej notowanych uczelni biznesowych.

arrow

HRcamp 2015

Już po raz siódmy HRstandard.pl oraz eRecruiter organizują największą w Polsce konferencję dedykowaną branży HR. Tegoroczna edycja odbędzie w znanym nam już kinie Praha, 16 i 17 czerwca 2015r. W tym roku upgrade'ujemy nasze kompetencje!

arrow

Czy innowacje w HR są kluczowe?

W ostatnich latach, gdy wiele firm odczuwa skutki kryzysu ekonomicznego, ciągłych zmian i globalizacji, panaceum na przetrwanie w trudnym czasie i osiąganie sukcesu staje się stosowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze zarządzania ludźmi, wspierające nie tylko pracę działu HR, ale także realizację strategii biznesowej.

arrow

Biznesowe konferencje roku 2015! "Interim Management- innowacyjne rozwiązanie dla firmy i menedżera"

Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) pierwsza w Polsce organizacja skupiająca interim managerów, organizator cyklu 10 ogólnopolskich konferencji - zaprasza na drugą część spotkań poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom biznesowym dla firm i menedżerów - już w marcu 2015 r. Wydarzenie jest kontynuacją konferencji, które odbyły się w pięciu największych wojewódzkich miastach w Polsce, w ubiegłym roku. Bezpłatne konferencje pod hasłem "Interim Management-innowacyjne rozwiązanie dla firmy i menedżera" zapraszają przedstawicieli biznesu od 3 do 20 marca 2015r. do Gdańska, Torunia, Łodzi, Rzeszowa, Krakowa i Białegostoku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

arrow

Warszawskie Dni Rekrutacji już w lutym

12 i 13 lutego 2015 roku na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się IV edycja Warszawskich Dni Rekrutacji. Jest to największa w Polsce impreza dla profesjonalistów poświęcona tematyce employer brandingu, rekrutacji i zarządzaniu talentami.

arrow

KONGRES HR 2014 SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA W PRAKTYCE

Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Kongresu HR, na którym będą dwie równoległe sekcje tematyczne "HR Business Partnering w praktyce - odpowiedź na potrzeby biznesu VI edycja" i "Wynagrodzenia i Systemy Motywacyjne - odpowiedź na zmieniające się otoczenie VII edycja", który odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2014 r. w warszawskim hotelu Sheraton.

arrow

Perspektywy HR

Według definicji perspektywa to otwarty widok, widok na przyszłość, odległość w czasie, umożliwiająca właściwą ocenę zdarzeń oraz plan dotyczący przyszłości czy dalszego rozwoju. Nie inaczej w dzisiejszych czasach jest z działami HR, które nie tylko dostosowują się do ciągle zmieniającego się świata biznesowego, ale również muszą przewidywać przyszłe zdarzenia oraz projektować innowacyjne rozwiązania.

arrow

Zmiany w delegowaniu pracowników do Niemiec

Rok 2015 przyniesie wiele zmian w delegowaniu pracowników do Niemiec. Problemów firmom, szczególnie tym delegującym opiekunki i rzeźników, przysporzy konsekwentne stosowanie przez ZUS nowej wersji Praktycznego Poradnika Komisji Administracyjnej. Kolejną kwestię problematyczną stanowi wprowadzenie płacy minimalnej w wysokości 8,5 euro za godzinę.

arrow

Zapraszamy na konferencję HR w Polsce 9 października w Gliwicach

Konferencja ? HR w Polsce? to wydarzenie branżowe z serii cyklicznych spotkań organizowanych przez portal HR Polska.?To strategiczne spotkanie praktyków HR, którzy pierwszy raz w tak licznym gronie na Śląsku, będą mieli okazję do wymiany doświadczeń, efektywnego networkingu i inspiracji w codziennej pracy.

arrow

Odśwież swój dział HR! Rozwiązania HR już 22 października VII Edycja

Dzisiejszy HR, to już nie tylko łączenie dbałości o dobro pracowników z jak najlepszymi wynikami organizacji. Działy HR muszą silnie współpracować z innymi działami, takimi jak marketing, czy finanse, na bieżąco obserwować postępujące zmiany gospodarcze, a także dbać o atrakcyjność firmy względem potencjalnych, jak i obecnych pracowników.

arrow

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd