Informacje prasowe

JAK ZNALEŹĆ PRACĘ I ILE MOŻNA ZAROBIĆ PRZED ŚWIĘTAMI? RADZI STOWARZYSZENIE AGENCJI ZATRUDNIENIA [INFOGRAFIKA]

Okres przedświąteczny wiąże się ze wzmożoną aktywnością na rynku zatrudnienia. Ludzie w tym czasie kupują więcej, a tym samym potrzebne są dodatkowe ręce do pracy. Podczas świąt i przed ich nastaniem, można z powodzeniem dorobić sobie do pensji. Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia przygotowało zestawienie najpopularniejszych sposobów na dodatkowy zarobek przed świętami.

„Szacujemy, iż między końcem listopada 2014, a połową stycznia 2015 na dodatkową pracę może liczyć ponad 20 tys. pracowników tymczasowych” mówi Jarosław Adamkiewicz, Prezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Jak co roku pracodawcy będą hojni w wynagradzaniu: Świętych Mikołajów, sprzedawców karpia i choinek, osób zajmujących się pakowaniem prezentów czy hostess jak również dodatkowych osób na stanowiska kasowe zwłaszcza w weekendy.

„Jedną z rzeczy o których należy bezwzględnie pamiętać przy poszukiwaniu świątecznego zarobku to znalezienie profesjonalnej i doświadczonej agencji, która podpisze z nami umowę, znajdzie solidnego pracodawcę i rozliczy się z nami w terminie abyśmy mogli cieszyć się dodatkową pensją w czasie Świąt” dodaje Jarosław Adamkiewicz, Prezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. 

Jak_znalezc_prace_i_ile_mozna_zarobic_przed_11122014Fin.docx
SAZ_JakZarobicNaSwietach_Infografika_2014_ORIGINAL.jpg
Członkowie SAZ