Zarząd

Prezes Zarządu

Prezes Zarządu SAZ

Iwona Szmitkowska, Work Service S.A.

Strona www: www.workservice.pl

Absolwentka Francusko-Polskich studiów podyplomowych w zakresie zarządzania na Uniwersytecie w Poznaniu i Rennes. W 2015 roku ukończyła program IESE Business School w Barcelonie.

W 2016 roku została uznana przez Staffing Industry Analysts za jedną ze 100 najbardziej wpływowych kobiet w światowym sektorze HR. Posiada wieloletnie doświadczenie w różnych specjalizacjach biznesowych. Karierę zawodową rozpoczynała w branży promocyjnej i medialnej.

Od 2003 roku związała się z Work Service i sektorem usług personalnych. Na przestrzeni lat przebyła drogę od prowadzenia oddziału w Bydgoszczy, przez pełnienie funkcji Dyrektora Regionu i Prokurenta, po objęcie w 2013 roku stanowiska Wiceprezesa Zarządu.

W 2019 roku objęła stanowisko Prezesa Work Service S.A. Funkcję tę piastowała do 20 sierpnia 2020 roku. Obecnie jest Wiceprezesem Zarządu Work Service S.A.

Jest także Wiceprezesem Zarządu Finance Care Sp. z o. o. oraz Work Service SPV Sp. z o. o., a także Prezesem Fundacji Work Service.

Jest członkiem Rady Nadzorczej Krajowego Centrum Pracy, a od 2016 roku pełni również funkcję Przewodniczącej Platformy HR, działającej w ramach organizacji Pracodawcy RP.

Członek Zarządu

Wiceprezes Zarządu SAZ

Krzysztof Jakubowski, InterKadra Sp. z o.o.

Strona www: www.interkadra.pl

W InterKadrze pracuje od 2009 roku. Pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu oraz Dyrektora Handlowego. W pracy kieruje się zasadami Anity Roddick, brytyjskiej businesswoman, która często powtarzała: „Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej”. Perfekcjonista, ale obdarzony dużym poczuciem humoru i autoironii. Z branżą doradztwa personalnego związany jest praktycznie od początku swojej kariery zawodowej.

Członek Zarządu

Wiceprezes SAZ – Przewodniczący sekcji Agencji Pracy Tymczasowej

Michał Podulski, THR SP. z o.o.

Strona www: https://thrgroup.pl/

Z firmą THR związany praktycznie od momentu jej powstania. Faktyczną pracę na rzecz firmy rozpoczął w 2019 roku. Pełni funkcję Dyrektora do spraw Sprzedaży. Odpowiada za rozwój portfela klientów, a także za strategię marketingową. Ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia związany od 2013 roku. Od kwietnia 2016 pełni funkcję Przewodniczącego Sekcji Agencji Pracy Tymczasowej. Od 2018 roku jest Przewodniczącym Podzespołu problemowego do spraw reformy polityki rynku pracy Rady Dialogu Społecznego, zaś od 2019 roku jest Członkiem Rady Rynku Pracy

Członek Zarządu

Wiceprezes SAZ - Przewodniczący Sekcji Agencji Opieki

Maciej Kopaczyński , Laxo Care

Strona www: www.laxo.pl

Współzałożyciel grupy LAXO i obecny Prezes Zarządu. Informatyk z wykształcenia i zamiłowania. Absolwent Wydziału Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielki fan Elona Muska i technologii zmieniających świat. W biznesie zapatrzony na Jacka Welcha. Nie lubi stagnacji, uważa, że w biznesie ciągłe zmiany i ulepszenia prowadzą do sukcesu. Trzy proste wyrazy określają jego całą maksymę życiową - „Szybciej, lepiej, więcej”.

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd