Członkowie SAZ:

image

A&J Partners sp. z o.o.

Strona www: www.ajpartners.pl

e-mail: rekrutacja@ajpartners.pl, biuro@ajpartners.pl

image

AD SENIOR PLUS SP. Z O O. SP. K

Strona www: www.adsenior.pl

e-mail: info@adsenior.pl

AD SENIOR to firma oferująca pracę w opiece nad osobami starszymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec.

image

Adiutor

Strona www: www.pomocwdomu.pl

e-mail: biuro@pomocwdomu.pl

"Adiutor" w języku łacińskim oznacza POMOCNIK i to właśnie charakteryzuje naszą działalność. Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu odpowiednich pracowników, a kandydatom do pracy w dopasowaniu odpowiednich dla nich ofert. Specjalizujemy się w doborze pracowników do gospodarstwa domowego - opiekunek dziecięcych, osób starszych, pomocy domowych. Oferujemy pracę w branży opieki - zarówno na terenie Polski, Niemiec jak i Luksemburga. Główna siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Prowadzimy też oddziały stacjonarne w Bydgoszczy i Grudziądzu oraz oddziały tymczasowe na terenie innych miast. Wpis do rejestru agencji zatrudnienia, pod numerem 12354.

image

Aktivmed24

Strona www: www.aktivmed24.pl

e-mail: info@aktivmed24.pl

Firma Aktivmed24, którą założyliśmy, pozwala na znalezienie legalnej pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Opiekunki seniora otrzymują od nas umowę zlecenie, od której odprowadzane są przez nas wszystkie niezbędne składki, ubezpieczenie (EKUZ - Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego), jasno określony czas pracy i zakres obowiązków. Przed wyjazdem nasze opiekunki otrzymują nieodpłatnie bilet open w obie strony. W czasie trwania zlecenia mogą liczyć na całodobowe wsparcie naszego koordynatora. Praca w Niemczech dla opiekunek osób starszych jest z nami bezpieczna i legalna.

image

Alauctus-Care Sp. z o .o.

Strona www: www.alauctus-care.pl

e-mail: office@alauctus-care.pl

Jedną z głównych dziedzin działalności firmy jest pozyskiwanie i rekrutacja oraz udostępnianie pracowników na terenie kraju, a w szczególności delegowanie ich do pracy za granicą, przede wszystkim do krajów niemieckojęzycznych.

image

Alikon Sp. z o.o.

Strona www: www.alikon.pl

e-mail: office@alikon.pl

Alikon Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się toruńską Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutowaniu pracowników na terenie Ukrainy, Białorusi i innych państwa zza Wschodniej granicy oraz udostępnianiu ich pracodawcom na rynku polskim.

image

ALTEGO SP. Z O.O.

Strona www: www.altego-agency.com

e-mail: info@altego-agency.com

ALTEGO SP. Z O.O. Nie wiesz, gdzie szukać osób, których interesuje praca tymczasowa? Jesteśmy tu, by Ci pomóc! Zajmujemy się pośrednictwem pracy i specjalizujemy się w zatrudnieniu obcokrajowców, a nasz zespół składa się z osób posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, negocjacji, rekrutacji i legalizacji. Zawsze kierujemy się jakością i uczciwością ? stawiamy na budowanie długotrwałej i stabilnej współpracy. Współpracujemy z około 80 agencji rekrutacyjnych. Nieustannie poszerzamy ofertę oraz poszukujemy nowych rozwiązań, tak aby dostarczać Naszym Klientom usługi na jak najwyższym poziomie.

image

Carer24 Sp. z o.o.

Strona www: www.opiekunki-24h.pl/

e-mail: info@opiekunki-24h.pl

Carer24 Sp. z o.o. działa na rynku usług opiekuńczych w Polsce i w Niemczech

image

Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k.

Strona www: www.carework.pl

e-mail: info@carework.pl

image

Centrum Eurokontakt

Strona www: www.opiekunki-niemcy.pl

e-mail: centrum-b@o2.pl

image

ECT Sp. z o. o.

Strona www: www.probono.net.pl

e-mail: kielce@probono.net.pl

Pro Bono prowadzi pośrednictwo pracy krajowej i zagranicznej w zawodach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby chorej i starszej, niania, pracownik prac pomocniczych.

image

EUROCARE Sp. z o.o. Sp.k.

Strona www: www.eurocare.com.pl

e-mail: www.eurocare.com.p

Firma za pośrednictwem starannie wyselekcjonowanych i doświadczonych opiekunek zajmuje się świadczeniem usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych w Niemczech. Stale rozwija swoją działalność i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość pracy wykonywanej przez zatrudnione osoby oraz uzyskać zadowolenie klientów w Niemczech.

image

Fast Service

Strona www: www.fastservice.home.pl

e-mail: fastservice-group@fast-service.com.pl

image

Flame Employment Polska

Strona www: www.flamejobs.pl

e-mail: biuro@flamejobs.pl

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. W pierwszym okresie funkcjonowania naszej firmy działaliśmy jako Agencja Pośrednictwa Pracy świadcząca głównie usługi dostarczania pracowników dla klientów zagranicznych, zwłaszcza na rynek brytyjski. W Wielkiej Brytanii współpracujemy z różnymi agencjami zatrudnienia, które pomagają nam docierać do największych firm brytyjskich w tym także notowanych na londyńskiej giełdzie.

image

FOLGA S.A.

Strona www: www.folga.com.pl

e-mail: biuro@folga.com.p

FOLGA S.A. jest firmą o zasięgu ogólnopolskim z dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu pracowników zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych. Specjalizuje się przede wszystkim w sektorze: spożywczym, usługowym, automotive oraz budowlanym.

image

GP People Sp. z o.o.

Strona www: www.gppeople.pl

e-mail: kontakt@gppeople.pl

image

GRUPA ADIUTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j.

Strona www: www.pomocwdomu.pl

e-mail: biuro@pomocwdomu.pl

"Adiutor" w języku łacińskim oznacza POMOCNIK i to właśnie charakteryzuje naszą działalność. Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu odpowiednich pracowników, a kandydatom do pracy w dopasowaniu odpowiednich dla nich ofert. Specjalizujemy się w doborze pracowników do gospodarstwa domowego ? opiekunek dziecięcych, osób starszych, pomocy domowych. Oferujemy pracę w branży opieki ? zarówno na terenie Polski, Niemiec jak i Luksemburga. Główna siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Prowadzimy też oddziały stacjonarne w Bydgoszczy i Grudziądzu oraz oddziały tymczasowe na terenie innych miast. Wpis do rejestru agencji zatrudnienia, pod numerem 12354.

image

Help Care Sp. z o.o. Sp.k.

Strona www: www.help24.info

e-mail: praca@help24.info

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec i Luksemburga. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy.

image

HR INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Strona www: www.polskihr.eu

e-mail: info@hrinternational.pl

HR International Sp. z o. o. jest wiodącą agencją pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami, którzy prowadzą działalność w rozmaitych branżach. Pośredniczymy w procesach rekrutacji na rynku polskim i zagranicznym

image

IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.

Strona www: www.idealwork.pl

e-mail: kontakt@ideal-work.com.pl

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na elastycznej i zoptymalizowanej usłudze pracy tymczasowej (w kraju i za granicą, m.in. w Niemczech), outsourcingu kadrowo-płacowego oraz nowoczesnej ofercie Doradztwa Personalnego, należąca do grupy kapitałowej IDEAL GROUP.

image

IMPEL Business Solutions Sp z o.o.

Strona www: www.bpo.impel.pl

e-mail: bpo@impel.pl

image

INTENSIVE GROUP Sp. z o.o.

Strona www: www.intensive-group.pl/contact

e-mail: group@intensive-group.pl

Agencja Pracy IINTENSIVE GROUP Sp. z o.o. od roku 2005 figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia Urzędu Marszałkowskiego województwa lubelskiego pod numerem 1954. Siedziba oraz główne biuro operacyjne znajdują się w Lublinie. Od wielu lat prowadzimy działalność udostępniania pracowników tymczasowych na terenie Polski, Francji i Rumunii. Od roku 2010 działamy w Belgii, a od 2012 rozwijamy i organizujemy swoją aktywność również w Niemczech. Wartości, którymi się kierujemy, to absolutnie jednakowe podejście dopracownika i pracodawcy jako dwóch równoważnych dla nas elementów procesu zatrudnienia. Tylko takie postrzeganie zjawiska pracy tymczasowej daje gwarancję satysfakcji trzem stronom: pracownikowi, pracodawcy i Agencji.

image

INTERIMAX APT sp. z o.o.

Strona www: www.interimax.com

e-mail: krakow@interimax.com

image

InterKadra Sp. z o.o.

Strona www: www.interkadra.pl

e-mail: info@interkadra.pl

InterKadra jest krakowską agencją pracy i doradztwa personalnego. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

image

IPF Global Sp. z o.o.

Strona www: www.ipf.jobs

e-mail: biuro@ipf.jobs

Agencja IPF Global należy do holdingu IPF Group, który rozwija sieć rekruterów, przedstawicieli regionalnych i koordynatorów projektów w Polsce i za granicą, m.in. we Francji, na Ukrainie i na Białorusi. IPF Global współpracuje z polskimi i niemieckimi klientami ze wszystkich sektorów gospodarki w zakresie delegowania pracowników tymczasowych od 2013 roku. Agencja IPF bierze odpowiedzialność za całość procesu administracyjnego związanego z delegowaniem pracowników do Niemiec lub zatrudnieniem cudzoziemców na terytorium Polski.

image

JAGA Temp sp. z o. o.

Strona www: www.jagatemp.pl

e-mail: biuro@jagatemp.pl

image

Jani International 24 Sp. z o.o.

Strona www:

e-mail:

image

Jobman Group

Strona www: www.jobmangroup.pl.

e-mail: biuro@jobmangroup.pl

Jobman Group Sp. z o.o. oferuje pełny zakres profesjonalnych usług leasingu pracowniczego. Zapewniamy liczne rozwiązania autorskie, które zwiększają atrakcyjność współpracy.

image

KEEY SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Strona www: www.kono.jobs

e-mail: biuro@kono.net.pl

image

Krajowe Centrum Pracy

Strona www:

e-mail: sekretariat@krajowecentrumpracy.pl

image

LAXO Care Sp. z o.o.

Strona www: www.laxocare.pl

e-mail: opieka@laxocare.pl

image

M&M-Care Sp. z o.o. Sp. k.

Strona www: www.lebensfreudedaheim.eu

e-mail: kontakt@lebensfreudedaheim.pl

image

Max Solution Service LTD Sp. k.

Strona www: www.opiekunkidomowe.pl

e-mail: biuro.maxcare@gmail.com

Opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec i Polski.

image

MediCare Services spółka z o.o.

Strona www: www.mcare.pl

e-mail: info@mcare.pl

MediCare Services spółka z o.o. spółka komandytowa, powstała w celu znacznego poszerzenia europejskiego rynku usług medycznych w zakresie pielęgniarstwa oraz domowego wsparcia w procesie opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Siedzibą firmy jest miasto Kraków. MediCare Services kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług realizowanych przez wykwalifikowany personel z Polski. Posiadamy certyfikat agencji zatrudnienia nr 10608.

image

MEDIPE

Strona www: www.medipe.pl

e-mail: kontakt@medipe.com

image

Medira Sp. z o.o.

Strona www: www.medira.pl

e-mail: medira@medira.pl

Medira oferuje bezpieczną i legalną pracę w opiece w Niemczech na najlepszych warunkach finansowo-socjalnych. W Medira liczy się człowiek- szanujemy naszych pracowników i ich pracę. Wartości, którymi się kierujemy to Odpowiedzialność, Elastyczność, Jakość, Bezpieczeństwo i Zdrowie. Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, zostaliśmy wyróżnieni laurem Złotego Rekomendowanego Pracodawcy, posiadamy Certyfikat Rzetelności i wyróżnienie Firmy Godnej Zaufania, dzięki temu nasi kandydaci, pracownicy i partnerzy mogą mieć pewność, że mają do czynienia z wiarygodną firmą, która uczciwie i rzetelnie podejdzie do współpracy. Jako, że jakość jest naszym najważniejszym priorytetem posiadamy także certyfikat systemu zarządzania jakością ISO wydany przez TÜV NORD.

image

Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Strona www: www.metaalflex.pl

e-mail: info@metaalflex.pl

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego zarówno na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, jak również na terenie krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej.

image

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o. o.

Strona www: www.mrjob.pl

e-mail: biuro@mrjob.pl

image

Optima Personal Sp. z o.o.sp.k

Strona www: www.optimapersonal.eu

e-mail: info@optimapersonal.eu

image

Paragona Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa

Strona www: www.paragona.com

e-mail: info@paragona.com

image

PoloniaCARE 24

Strona www: www.poloniacare24.pl

e-mail: biuro@poloniacare24.pl

PoloniaCARE24 to firma z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób charakterze opiekuna seniorów, którzy wymagają pomocy w codziennych czynnościach. Naszym priorytetem jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego z naszych współpracowników, a także zagwarantowanie im bezpiecznej formy zatrudnienia opierającej się na jasnych i przejrzystych zasadach. Jednocześnie nasi pracownicy mogą liczyć na wsparcie konsultantów, którzy swobodnie przeprowadzą ich przez cały proces rekrutacyjny oraz będą z nimi w stałym kontakcie już po rozpoczęciu pracy w Niemczech.

image

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Strona www: www.grupaprogres.pl

e-mail: marketing@grupaprogres.pl

image

Promedica24

Strona www: www.promedica24.pl

e-mail: mail@promedica24.pl

image

SAS LOGISTIC SP. Z O. O.

Strona www: www.saslogistic.pl

e-mail: biuro@saslogistic.pl

Jedna z największych polskich agencji zatrudniających obcokrajowców. Oferuje profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji kadry pracowniczej: zatrudnianie, leasing oraz wynajem pracowników z rynków wschodnich, przede wszystkim Ukrainy. Zapewnia współpracę z najwyższej klasy specjalistami, rekrutuje również pracowników niewykwalifikowanych. Pracuje dla największych polskich i międzynarodowych firm sektora produkcyjnego oraz usługowego. Zapewnia kompleksowe usługi związane z legalizacją pracy w Polsce dla obcokrajowców.

image

SCG sp. z o.o.

Strona www: www.scg-agencjapracy.pl

e-mail: biuro@scg.biz.pl

image

Serana Sp. z o.o. Sp.k.

Strona www: www.active-intercare.pl

e-mail: biuro@active-intercare.pl

Serana Sp. z o.o. Sp.k. Firma działa pod brandem Active-Intercare od 2006roku. Zajmujemy się rekrutacją oraz delegowaniem personelu opiekuńczego dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Skupiamy się wyłącznie na legalnych metodach delegowania. Swoich pracowników wysyłamy na zlecenia do krajów niemieckojęzycznych oraz do Hiszpanii. Jesteśmy wpisani do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 19078. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

image

Support & Care Sp. z o.o.

Strona www: www.opiekunkawniemczech.eu

e-mail: biuro@logistykapl.pl

Support and Care - Opiekunka w Niemczech od 12 lat zajmuje się legalnym delegowaniem Opiekunek i Opiekunów osób starszych na teren Niemiec. Nasze doświadczenie przekłada się na legalność zatrudnienia, płynność finansową i dopasowaną do Opiekunów ofertę wyjazdu.

image

THR Sp. z o.o.

Strona www: www.thrgroup.pl

e-mail: office@thrgroup.pl

Pomagamy swoim klientom w zakresie kompleksowej obsługi w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Oferując fachowe doradztwo, profesjonalizm i innowacyjność, dajemy zarówno pracodawcom jak i pracownikom niespotykane dotąd możliwości w kwestii zatrudnienia i kreowania kariery zawodowej.

image

Time Help Zgorzelec

Strona www: www.timehelp.pl

e-mail: timehelp@wp.pl

Działalność firmy polega na sprawowaniu usług opiekuńczych nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w domach prywatnych. Zależy nam, aby nasi podopieczni czuli się bezpieczni, szczęśliwi i poszanowani.

image

Vista PL Sp. z o.o. Sp. k.

Strona www: www.vista-hr.pl/pl/

e-mail: info@vista-hr.pl

Vista HR to profesjonalna i rzetelna firma pośrednicząca dla osób poszukujących zatrudnienia. Poprzez pomoc z znalezieniu wykwalifikowanej kadry na rodzimym rynku pracy jednocześnie wspieramy naszych zagranicznych partnerów w budowaniu ich sukcesu biznesowego.

image

Work Room Sp. z o.o.

Strona www: www.workroom.com.pl

e-mail: biuro@workroom.com.p

Work Room Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski, Niemiec, Holandii czy Norwegii świadcząc usługi HR. Pomagamy swoim klientom w zakresie kompleksowej obsługi w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe

image

Work Service S.A.

Strona www: www.workservice.pl

e-mail: work@workservice.pl

image

Yvonne-N Sp. z o.o.

Strona www: www.betreuerin-polen.com

e-mail: info@yvonne-n.eu

Firma Yvonne-N zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Specjalizujemy się w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec i Polski. Znajomość rynku i lata praktyki pozwalają nam na właściwe dopasowanie oferty do pracownika. Zleceniodawcom zapewniamy opiekunki z doświadczeniem oraz dyplomowane pielęgniarki, które pracują w systemie opieki domowej. Wszystko po to, by stworzyć jak najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd