Szkolenia

WEBINARIUM: Zobowiązania umowne zagadnienia praktyczne

Kiedy:2023-05-18
Program:

Już 18 maja w ramach cyklu edukacyjnych webinarów spotkamy się na kolejnym wartościowym wydarzeniu z zakresu prawa w praktyce.

ZAPISY:

https://app.evenea.pl/event/864585-31/

  • dla czlonków SAZ udział bezpłatny
  • dla firm zewnętrznych 150 zł netto

Podczas tego wydarzenia będziemy poruszać ważne i aktualne zagadnienia dotyczące umów. Wierzymy, że ta tematyka zainteresuje zarówno prawników, jak i przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych zagadnieniami prawnymi. Zapewniamy Państwa, że podczas webinaru uzyskacie Państwo cenne informacje oraz wskazówki dotyczące zobowiązań umownych.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu oraz do przekazania informacji o nim swoim znajomym i współpracownikom.

Warto wziąć udział w naszym webinarze dotyczącym omawianych zagadnień z kilku ważnych powodów:

1. Zrozumienie zawiłości prawnych dotyczących umów: omawiane tematy dotyczą różnych rodzajów umów i zobowiązań umownych. Udział w szkoleniu pozwoli na uzyskanie klarownej wiedzy na ten temat.

2. Poprawa umiejętności zawierania umów: poznając zasady określania przedmiotu umowy, konstrukcji praw i obowiązków, klauzul niedozwolonych oraz kary umownych, uczestnicy będą mogli poprawić swoje umiejętności w zakresie zawierania i negocjowania umów.

3. Uniknięcie pułapek prawnych: zapoznanie się z klauzulami niedozwolonymi oraz zasadami wypowiedzenia i odstąpienia od umowy pozwoli na uniknięcie potencjalnych pułapek prawnych i uniknięcie niepotrzebnych kosztów związanych z późniejszymi sporami sądowymi.

4. Zwiększenie świadomości prawnej: w trakcie szkolenia omówione zostaną zasady zabezpieczenia umów, w tym klauzula poufności. Poznanie tych zagadnień pozwoli na lepsze zrozumienie swoich praw i obowiązków wynikających z umowy oraz ochronę swoich interesów.

5. Rozwój zawodowy: uczestnictwo w szkoleniu może przyczynić się do rozwoju zawodowego, szczególnie w przypadku prawników, przedsiębiorców, menedżerów i innych osób zawodowo związanych z umowami.

Jeśli interesują się Państwo kwestiami prawno-umownymi i chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, to koniecznie zarezerwujcie czas na udział w naszym wydarzeniu.

Podczas webinaru poruszymy ważne i aktualne zagadnienia związane z umowami, w tym m.in.

• Umowy B&C,

• Pojęcie klauzul niedozwolonych,

• Umowy B2B,

• Określenie przedmiotu umowy,

• Konstrukcja praw i obowiązków,

• Klauzula poufności i kary umowne,

• Zasady wypowiedzenia i odstąpienia od umowy oraz zabezpieczenie umów.

Nasza prelegentka – mec. Justyna Bratek przedstawi na webinarze praktyczne aspekty tych zagadnień oraz odpowie na wszystkie pytania uczestników. Będzie to doskonała okazja do zdobycia wartościowej wiedzy oraz podniesienia swoich umiejętności zawierania i negocjowania umów.

Mec. Justyna Bratek - W obszarze jej zawodowych zainteresowań mieści się prawo związane z obrotem nieruchomościami, prawem ochrony danych osobowych, oraz e-commerce. Reprezentuje konsumentów w sporach przedsądowych i sądowych z instytucjami finansowymi (w tzw. sprawach frankowych) w przedmiocie podważania zapisów umów o kredyt hipoteczny indeksowanych/ denominowanych w CHF z uwagi na występujące w nich klauzule niedozwolone. Świadczy również stałą obsługę prawną przedsiębiorców w zakresie szerokorozumianego prawa cywilnego- gospodarczego i handlowego.

Członkowie SAZ