Szkolenia

WEBINARIUM - Sztuka udzielania i otrzymywania Informacji Zwrotnej

Kiedy:2024-03-21
Program:

W dzisiejszych szybko zmieniających się czasach umiejętność efektywnej komunikacji jest kluczowa, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Dlatego zapraszamy do skorzystania z dostępu do wydarzenia, które poprowadzi Agnieszka Tkacz - doświadczona life coachka i mentorka w zakresie przemówień publicznych.

 

Poniżej informacje organizacyjne:

Data i godzina: 21 marca, godzina 10.00-11.00

Gdzie: Online – rejestracja po linkiem https://app.evenea.pl/event/864585-51/

 

Agnieszka Tkacz, łącząca swoją pasję do coachingu z miłością do natury, przez ostatnie lata pomagała ludziom odkrywać ich ukryty potencjał, korzystając z inspiracji, jaką daje otoczenie przyrody. Jako absolwentka studiów podyplomowych z coachingu, członkini Toastmasters przez pięć lat, a także mentor mówców na konferencjach TEDx, Agnieszka doskonale wie, jak ważna jest sztuka udzielania i przyjmowania informacji zwrotnej.

 

Co zyskasz uczestnicząc w webinarze?

  • Unikalne połączenie wiedzy teoretycznej z praktycznym podejściem do efektywnej komunikacji.
  • Inspirację do osobistego rozwoju i odkrywania nowych możliwości.
  • Narzędzia do budowania pozytywnych relacji zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

Agnieszka Tkacz podzieli się z nami swoimi doświadczeniami i metodami, które pomagają w efektywnym udzielaniu i przyjmowaniu feedbacku, opierając się na swoich bogatych doświadczeniach, w tym pracy z klientami podczas spacerów w naturze, które otwierają umysł i zwiększają kreatywność.

 

Jak się zarejestrować?

 

Zapewnij sobie miejsce na tym niepowtarzalnym webinarze, rejestrując się już dziś za pomocą linku:  https://app.evenea.pl/event/864585-51/

 

Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Nie przegapcie okazji do spotkania z Agnieszką Tkacz i do zainspirowania się do zmiany!

Członkowie SAZ