Szkolenia

Szkolenie C&C Chakowski i Ciszek: Rewolucyjne zmiany w prawie pracy i APT w 2016

Kiedy:2016-01-08
Program:

C&C Chakowski & Ciszek we współpracy ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia SAZ i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy OKAP pragnie zaprosić Państwa do udziału w seminarium:

Akademia Pracy Tymczasowej

Rewolucyjne zmiany w prawie pracy 2016 i planowane zmiany w APT 2016

Najnowsza edycja Akademii Pracy Tymczasowej jest odpowiedzią na bieżące problemy,
z jakimi spotykają się przedstawiciele branży agencji zatrudnienia w Polsce.

Uczestnicy poznają nowe przepisy prawa pracy, które zrewolucjonizują rynek APT w Polsce od 22 lutego 2016 r. Informacje, które uzyskają podczas spotkania mogą przyczynić się do zbudowania ich przewagi nad konkurencją w branży.

Uczestnicy seminarium zostaną zapoznani z praktycznymi aspektami zatrudniania pracowników tymczasowych. Omówione zostaną m.in. szczegółowe obowiązki i uprawnienia poszczególnych podmiotów pracy tymczasowej, prawidłowe konstruowanie umów dotyczących pracy tymczasowej (umowa z pracownikiem tymczasowym i pracodawcą użytkownikiem) oraz udzielania urlopów pracownikom tymczasowym oraz inne kwestie, istotne z punktu widzenia osób pracujących w tej branży.

Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do właścicieli i pracowników agencji pracy tymczasowej, a także wszystkich innych osób zajmujących się w praktyce tą tematyką.

Termin: 23 lutego 2016 r.- godz. 10:00 – 15:00  Miejsce: Warszawa

Wykładowca:

dr Maciej Chakowski jest prawnikiem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jest adiunktem i wykładowcą prawa pracy
na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego. Jest wspólnikiem zarządzającym w firmie doradczej C&C Chakowski & Ciszek specjalizującej się
w prawnych aspektach zatrudnienia. Był członkiem zespołu prawnego przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów RP zajmującego się m. in. zmianami w przepisach Kodeksu pracy. Jest autorem wielu publikacji z zakresu polskiego i europejskiego prawa pracy
m. in. współautorem dwóch komentarzy do Kodeksu pracy. 

Cena

Koszt uczestnictwa 1 osoby wynosi 599 zł + 23% VAT

Koszt uczestnictwa 1 osoby z agencji zrzeszonej w Stowarzyszeniu Agencji Zatrudnienia albo OKAP wynosi 490 zł + 23% VAT

Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest przesłanie do 7 dni przed data szkolenia emailem (m.chakowski@cc.info.pl) wypełnionej Karty Zgłoszeniowej do pobrania poniżej.

Szkolenie_Akademia_APT_Informacje_i_Karta_ZgAEoszenia.docx
Członkowie SAZ