Szkolenia

Szkolenie - Akademia Pracy Tymczasowej - zmiany w prawie 2016

Kiedy:2016-03-21
Program:

C&C Chakowski & Ciszek we współpracy ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia SAZ i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy OKAP pragnie zaprosić Państwa do udziału w seminarium:

Akademia Pracy Tymczasowej - zmiany w prawie 2016

Najnowsza edycja Akademii Pracy Tymczasowej jest odpowiedzią na bieżące problemy, 
z jakimi spotykają się przedstawiciele branży agencji zatrudnienia w Polsce. 
Uczestnicy poznają nowe przepisy prawa pracy, które zrewolucjonizują rynek APT w Polsce Informacje, które uzyskają podczas spotkania mogą przyczynić się do zbudowania ich przewagi nad konkurencją w branży.
Uczestnicy seminarium zostaną zapoznani z praktycznymi aspektami zatrudniania pracowników tymczasowych. Omówione zostaną m.in. szczegółowe obowiązki i uprawnienia poszczególnych podmiotów pracy tymczasowej, prawidłowe konstruowanie umów dotyczących pracy tymczasowej (umowa z pracownikiem tymczasowym i pracodawcą użytkownikiem) oraz udzielania urlopów pracownikom tymczasowym oraz inne kwestie, istotne z punktu widzenia osób pracujących w tej branży.
Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do właścicieli i pracowników agencji pracy tymczasowej, a także wszystkich innych osób zajmujących się w praktyce tą tematyką.

Szkolenie 

Termin: 25 kwietnia 2016 r.- godz. 10:00 – 15:00 

Miejsce: Warszawa

Pełny program i informacje na temat zapisów znajdują się w załączeniu. 

 

160425_APT_zmiany_2016.pdf
Członkowie SAZ