image-description

Seminaria z C&C Chakowski & Ciszek

Zapraszamy Państwa na seminaria organizowane przez C&C Chakowski & Ciszek wraz ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) pt. 

“Delegowanie pracowników do krajów UE - Podatki Ubezpieczenia Kontrowersje” – 9 grudnia 2014, Warszawa

Na seminarium zostaną przedstawione szczegółowe kwestie związane z dotychczasowymi i nowymi przepisami unijnymi w zakresie delegowania pracowników, w tym nowe obowiązki pracodawców, uprawnienia i obowiązki państw członkowskich, etc., a także zasady opodatkowania i oskładkowania osób pracujących za granicą. 

  
“Akademia Pracy Tymczasowej - zmiany 2015" – 27 listopada 2014, Katowice / 8 grudnia 2014, Warszawa
Najnowsza edycja Akademii Pracy Tymczasowej jest odpowiedzią na bieżące problemy, z jakimi spotykają się przedstawiciele branży agencji zatrudnienia w Polsce. 

Polskie ustawodawstwo nie reguluje wszystkich kwestii związanych z pracą tymczasową w sposób jednoznaczny. Przyczynia się to do powstawania szeregu problemów praktycznych zarówno po stronie agencji pracy tymczasowej, jak i pracodawców użytkowników. Poznanie interpretacji obowiązujących przepisów Państwowej Inspekcji Pracy oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej pozwoli uniknąć potencjalnych zagrożeń i lepiej poznać instytucję pracy tymczasowej. 

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w załączniku.

Przypominamy, że dla Członków SAZ i OKAP cena za udział w seminarium wynosi 490 zł + VAT.

UWAGA decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona. 

Osoba odpowiedzialna: Magdalena Sybilska – Bonicka, Menedżer ds. Szkoleń, tel. +48 668 163 240, e-mail: m.sybilska@cc.info.pl 

141209_delegowanie_APT_podatki_ubezpieczenia_v2.pdf
141127_APT_zmiany2015_WK.pdf

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd