Konferencje

Warszawskie Dni Rekrutacji 2016 już w lutym!

Kiedy:2016-01-22
Program:

Już za nie cały miesiąc odbędzie się Konferencja Warszawskie Dni Rekrutacji organizowana przez HRstandard.pl. W tym roku jeden z największych portali branży HR przygotował wiele nowości i niespodzianek. To już V edycja projektu  - pierwsza okrągła liczba, a to zobowiązuje! Wraz z najlepszymi ekspertami z branży uczestnicy będą mogli postawić kolejny kroku ku przyszłości HR.

Konferencja odbędzie się 18 i 19 lutego 2016 na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W tym roku postawiono na przyszłość i nowoczesność. Organizatorzy przedstawią najnowsze trendy HR, które będą obowiązywać w branży przez najbliższe lata. Nowoczesne technologie i systemy IT, nowe formy komunikacji i strategii w zarządzaniu, social media i employer branding - o tym jeszcze będzie głośno! Prezentowane w tym roku prelekcje zostały podzielone na trzy ścieżki  tematyczne:

 

  • Nowe Formy HR
  • Narzędzia HR
  • Employer Branding

 

Każdy  uczestnik WDR-ów wyjdzie bogatszy o wiedzę, nowe pomysły i cenne kontakty. Co roku organizatorzy przekazują sporą dawkę inspiracji i pozytywnej energii, która przyda się w podejmowaniu wyzwań każdego HR-owca! Z roku na rok liczba uczestników rośnie - to idealna okazja na zawarcie nowych znajomości z branży i poszerzenia swoich kontaktów!

 

Co więcej? Podczas drugiego dnia wydarzenia wyjątkowa atrakcja - Grywalizacja “Tree of Life” - przygotowana przez Pracownię Gier Szkoleniowych. To specjalnie stworzona gra tematyczna, która łączy w sobie dobrą zabawę i wartość szkoleniową. Podczas gry, każdy uczestnik będzie mógł rozwinąć swoje kompetencje, poznać nowe, nietuzinkowe formy pracy z zespołem oraz zdobyć pomysły, które będą cenne w rozwijaniu i integrowaniu pracowników. To dobra okazja, by nauczyć się czegoś nowego w atmosferze relaksu , dobrego humoru i w sposób aktywny zdobywać wiedzę. Dodatkowo, każdy gracz otrzyma dostęp do nowego narzędzia Competence Game, którego twórcą jest Pracownia Gier Szkoleniowych - innowacyjnej metody tworzenia własnych projektów służących do diagnozy kompetencji.

 

To nie wszystko! W tym roku przygotowano również nowy projekt: Raport: Przyszłość Narzędzi HR. W ramach niego przeprowadzono badanie, które umożliwi stworzenie prognozy zapowiadającej przyszłość branży Human Resources. Do 24 stycznia będą zbierane dane na temat systemów IT wykorzystywanych w branży, nowych narzędzi komunikacji, budowania zaangażowania w rozwój pracowników i całej firmy… oraz wiele innych. Zespół HRstandard chce także sprawdzić jakie są marzenia, obawy oraz wizje dotyczące przyszłej pracy każdego HR-owca. Raport badania zostanie opracowany przez specjalistów związanych z branżą HR i przedstawiony podczas pierwszego dnia konferencji.

Każdy branżowiec może mieć w nim swój udział! Aby zostawić swój ślad i przyczynić się do tworzenia nowej wizji przyszłości branży - wystarczy wypełnić ankietę zamieszczoną na stronie. Każdy uczestnik badania otrzyma 30% zniżki na uczestnictwo w konferencji!

 

Dodatkowo, jak w poprzedniej edycji, zorganizowany został Konkurs Bohaterowie HR który (już trwa!). To idealna okazja, by wyłonić Nowe Gwiazdy Polskiego HR-u i docenić ich pracę. Zgłoszenia trwają do 10 lutego. Co roku, Hrstandard nagradza tych, którzy osiągają najlepsze wyniki oraz mają cenny wkład we wszystkie obszary branży HR. Zapraszamy do zgłaszania swoich współpracowników na kandydatów konkursu - specjalistów, menedżerów i dyrektorów. Można zrobić to na stronie internetowej konferencji. Wyniki zostaną ogłoszone pierwszego dnia konferencji podczas kameralnej imprezy w jednym z warszawskich lokali. 

 

Co więcej? Śledźcie stronę konferencji www.warszawskiednirekrutacji.pl oraz portal HRstandard.pl. Warto sprawdzić agendę oraz informacje na temat prelegentów – przedstawicieli znanych marek, takich jak Shell, Microsoft, Google, Millenium, Orange i wiele innych. To już 18-19 lutego 2016. Polecamy!

 

 

 

Członkowie SAZ