Konferencje

Upgrade your HR - konferencja HRcamp 14 września 2016 w Warszawie

Kiedy:2016-06-15
Program:

Konferencja HRcamp już po raz VIII zaprasza wszystkich zainteresowanych. Odbędzie się ona 14.09.2016r  po praskiej stronie Wisły w kinie Praha, w Warszawie. W tak ciekawym miejscu oraz niezwykłej atmosferze uczestnicy znajdą odpowiedzi na wiele pytań, które bez przerwy nurtują działy HR i nie tylko! Poprzednia edycja, opatrzona dumnym tytułem Upgrade your HR: technologie, komunikacja, przyszłość HR, przyciągnęła wielu inspirujących prelegentów. Z roku na rok konferencja zyskuje coraz więcej sympatyków. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby VIII edycja była jeszcze lepsza!

14 września będzie można się spodziewać całodziennej dawki wiedzy, która będzie podzielona na trzy bloki tematyczne: technologie, budowanie zespołów i employer branding, każdy więc znajdzie coś dla siebie. Przewidywane są przekąski, a także przerwa na lunch, więc nie ma mowy o głodzie! 15.09.2016 do 12:30 odbędą się warsztaty w nieco mniejszej grupie, liczącej maksymalnie do 100 osób.

Tegoroczne EB Starsy zaskoczą wszystkich! Czerwony dywan przywita gości na uroczystej gali, a na szczęśliwców czekają wyjątkowe nagrody. To wszystko w niecodziennej atmosferze, wśród wspaniałych gości. HRcamp to niezwykle inspirująca podróż do świata innowacji, nowych technologii oraz najlepszych wdrożeń w obszarze HR. Świetni prelegenci oraz magia kina Praha to wyznaczniki tego, że warto się tutaj znaleźć! Więcej o tegorocznej odsłonie i wszystkich fajerwerkach dowiecie się na stronie wydarzenia: www.HRcamp.pl Zapraszamy również do wysyłania zgłoszeń do konkursu EBstars www.hrcamp.pl/#ebstars

Członkowie SAZ