image-description

Przepis na sukces, tajemniczy przelew i Big Data w rekrutacji.

Jaka jest recepta na sukces, aby z firmy studenckiej stać się międzynarodową spółką? Czy można skutecznie zrekrutować księgowego przelewając na konto jego firmy tajemniczy przelew? Jak okiełznać Big Data, by w pełni wykorzystać potencjał globalnej sieci talentów? Jakie narzędzia wykorzystać, aby skutecznie zawalczyć o najbardziej utalentowanych pracowników? O tym już 16 września 2014 w Warszawie będą rozmawiać wybitni prelegenci, między innymi Tomasz Misiak, James Osborne, Natalia Hatalska czy Piotr Mroziński, podczas drugiego międzynarodowego kongresu 2nd International Recruitment Congress 2014, skierowanego do ekspertów z firm rekrutacyjnych i agencji zatrudnienia oraz menedżerów HR.

Już we wtorek 16 września 2014, w centrum konferencyjnym Budynku Focus w Warszawie, spotkają się przedstawiciele międzynarodowych organizacji zrzeszających agencje zatrudnienia, właściciele polskich firm rekrutacyjnych, menedżerowie HR oraz eksperci z branży. Rozmawiać będą o skutecznym zarządzaniu i motywowaniu zespołu rekruterów, kierunkach rozwoju rynku rekrutacyjnego w Polsce i Europie, nowoczesnych technologiach w rekrutacji oraz o tym,  jak spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, pomysłodawca i organizator kongresu to największa w Polsce branżowa organizacja pracodawców, która zrzesza agencje specjalizujące się w rekrutacji, doradztwie personalnym, pracy tymczasowej i outsourcingu.

- Już po raz drugi spotkamy się na jedynym takim wydarzeniu w Polsce. Sukces zeszłorocznej edycji przekonał nas, jak ważne jest kontynuowanie edukacji i integracji branży rekrutacyjnej w Polsce – mówi Jarosław Adamkiewicz, prezes SAZ. W tym roku również nie zabraknie wykładów na najwyższym światowym poziomie, przełomowych rozwiązań, wybitnych zagranicznych i polskich prelegentów, praktycznych case studies, możliwości zaprezentowania się na branżowym forum i podpatrzenia, co oferuje konkurencja, a przede wszystkim możliwości pozyskania i utrwalenia przydatnych kontaktów biznesowych.

Tomasz Misiak, podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie budowania biznesu od firmy studenckiej do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w rekrutacji i HR. Natalia Hatalska, blogerka i trendwatcher opowie, w jaki sposób najnowsze technologie wpływają na procesy rekrutacyjne pracowników i jakie były najciekawsze, niestandardowe metody dotarcia do potencjalnych kandydatów w ostatnim roku, w tym m.in. o rekrutowaniu księgowego konkurencyjnej firmy poprzez zrobienie tajemniczego przelewu.

James Osborne, CEO Ellite Recruitment, trener i konsultant biznesowy, opierając się na własnym doświadczeniu doradcy wielu globalnych firm rekrutacyjnych, przybliży sukces międzynarodowych agencji rekrutacyjnych, które wyprzedzając trendy rynkowe przeżywają ciągły wzrost na poziomie 25%. Piotr Mroziński, Terrority Manager, Poland z LinkedIn.com opowie o Big Data w procesach rekrutacyjnych: jak okiełznać dane, by znacząco wpłynąć na proces rekrutacyjny oraz jakie narzędzia i funkcjonalności LinkedIn Solutions pomagają w pełni wykorzystać potencjał globalnej sieci talentów.

Organizatorzy spodziewają się prawie dwustu uczestników, a wśród nich menedżerów największych i najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw, jak również osób odpowiedzialnych za rekrutację i budowanie wizerunku pracodawców oraz zarządzających zespołami ludzkimi. Podczas kongresu będzie można zapoznać się z ofertami firm, których produkty i usługi wspomagają proces rekrutacji, jak również zarządzanie kapitałem ludzkim i relacje z klientami.

Więcej informacji znajduje się na stronie:  http://konferencja2014.saz.org.pl/

O 2nd International Recruitment Congress 2014

Organizator konferencji: Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia

Partnerzy: The Global Recruiter, Polskie Forum HR

Sponsorzy: Instytut Badań Edukacyjnych, LST, eRecruiter.pl, SLG Thomas

Patroni Medialni: Personel Plus, Rekruter, Gazetapraca.pl, Goldenline.pl, Monster polska.pl, HR Biznes.pl, Jobs.pl, eGospodarka.pl, KarieraManagera.pl, CentrumRekrutacyjne.pl 

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd