Konferencje

Konferencja - Jestem Pracodawcą Użytkownikiem

Kiedy:2018-04-17
Program:

Konferencja Jestem Pracodawcą Użytkownikiem poświęcona jest najnowszym zmianom prawnym w obszarze zatrudnienia pracowników tymczasowych. 

Rok 2018 jest rokiem pełnym zmian, które dotykają głównie obszar zatrudniania pracowników tymczasowych. Pracodawcom Użytkownikom bardzo trudno nadążyć na tymi zmianami a one same nastręczają wiele trudności natury interpretacyjnej i praktycznej. 

Odpowiedzią na te problemy jest konferencja, prowadzona przez prawników i praktyków HR, w pierwszej części poświęcona będzie umowom outsourcingowym jako odpowiedzi na nowelizację ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych i związane z tymi zmianami zasady prowadzenia ewidencji pracowników tymczasowych. 

Dr Maciej Chakowski z kancelarii Chakowski & Ciszek przybliży uczestnikom umowy outsourcingowe jako odpowiedź na nowelizację ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych gdzie zwróci szczególną uwagę na ryzyka prawne, podatkowe i kontrole PIP dla PU. 

Panel poświęcony Zasadom prowadzenia ewidencji pracowników tymczasowych przez pracodawcę użytkownika i monitorowanie okresu oddelegowania w praktyce przedstawi Leszek Zieliński, prezes Job Solutions Sp. z o.o.

Na naszej konferencji nie może też zabraknąć przedstawicielki PIP, pani Agnieszki Jaroszek z Departamentu Legalności Zatrudnienia, która wskaże zasady kontroli przeprowadzanych u Pracodawców Użytkowników.

W drugiej części spotkania poszukamy odpowiedzi na pytanie jak zoptymalizować czas pracy w produkcji, logistyce i handlu. Panel poświęcony tej tematyce poprowadzi r.pr. Przemysław Ciszek z kancelarii Chakowski & Ciszek.

Następnie dwa kolejne bloki poświęcone będą tematyce RODO, pierwszy poprowadzi r.pr. Katarzyna Ziółkowska i dotyczył one będzie wyzwań jakie stoją przed PU i APT. Z kolei r.pr. Karol Kozieł z kanclearii GKK wskaże jak rekrutować kandydatów na pracowników tymczasowych w kontekście RODO.

Całość spotkania zakończy wykład Zyty Machnickiej, Employer Branding Partner pt Cała prawda o pracodawcach użytkownikach i employer brandingu.

Serdecznie Zapraszamy!

 

Gdzie?

ul. Brukselska 7, Warszawa

 

Kiedy?

17.04.2018, w godz. 10:00 - 16:00

 

Zakup Biletów:

Dla członków SAZ i klientów członków SAZ* - 399 zł plus VAT

Dla partnerów SAZ* - 459 zł plus VAT

Dla firm zewnętrznych - 499 zł plus VAT

* w celu uzyskania kodu zniżkowego prosimy o kontakt z biurem SAZ

Bilety dostępne są - KUP BILET

 

 

Jestem_pracodawcO_uAytkownikiem_6.pdf
Członkowie SAZ