Konferencje

Jak pozyskiwać talenty? Coroczna konferencja rekruterów już 27 października 2016 roku w Warszawie

Kiedy:2016-10-27
Program:

W tym roku o pozyskiwaniu talentów. Coroczna konferencja rekruterów przed nami.

4th International Recruitment Congress 2016 odbędzie się  w Warszawie już 27 października 2016 roku.

Jak przyciągnąć do firmy najbardziej wartościowych pracowników? Czym różni się rekrutacja od pozyskiwania talentów? Jak rozpoznać potencjał pracownika? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy podczas kolejnej edycji International Recruitment Congress, jednej z największych w Polsce imprez skierowanych do branży zatrudnienia i HR.

Już po raz czwarty rekruterzy z całego kraju oraz goście z zagranicy będą uczestniczyć w warsztatach i wykładach. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji są sposoby pozyskiwania talentów. Zdolni, elastyczni i chcący się rozwijać pracownicy są coraz istotniejsi dla pracodawców. Walka o talenty to jeden z najważniejszych trendów w branży Human Resources. Znalezienie odpowiednich pracowników na konkretne stanowiska po prostu nie jest dziś łatwe.

Czym różni się rekrutacja od procesu pozyskiwania talentów? Jakie narzędzia i techniki wykorzystywać, by „złowić” najlepszych pracowników? Jak będzie wyglądać przyszłość branży? Profesjonalni mówcy i prowadzący warsztaty z Polski i z zagranicy przeprowadzą uczestników przez meandry sztuki pozyskiwania talentów, służąc swoją ekspercką i aktualną wiedzą.

Podczas konferencji wystąpi m.in. Artur Skiba – Wiceprezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia i Prezes Antal International – który opowie o tym, jak aktualnie wygląda polski rynek zatrudnienia i jakie są największe wyzwania stojące przed agencjami zatrudnienia. Analizując rynek pracy 4.0 zrelacjonuje czego oczekują kandydaci w procesie rekrutacji. Krystian Dryniak – Prezes Zarządu Social Media London Style podzieli się wiedzą jak wykorzystać potencjał social media w rekrutacji. Pokaże, jak robią to najlepsi, jakich używają narzędzi i opowie jak zbudować silną markę pracodawcy, by skutecznie dotrzeć do właściwych kandydatów w szybkim czasie i obniżyć koszty rekrutacji nawet o 80%. W agendzie 4th International Recruitment Congress 2016 nie zabraknie także czasu na networking, czyli nawiązywanie kontaktów.

4th International Recruitment Congres 2016 to konferencja skupiona na profesjonalnym przekazywaniu aktualnej wiedzy w celu skutecznego rozwiązania problemów pracodawców i rekruterów. To kompleksowe, nowoczesne, jednodniowe szkolenie z najlepszych współczesnych metod rekrutacji i pozyskiwania talentów.

4th International Recruitment Congress 2016 będzie jedną z największych w Polsce konferencji dotyczącej branży rekrutacyjnej. Organizatorzy spodziewają się na imprezie prawie 150 uczestników.  Wśród nich z pewnością znajdą się menedżerowie największych i najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw i agencji zatrudnienia w Polsce, osoby odpowiedzialne za rekrutację, członkowie działów HR oraz profesjonalni łowcy talentów. Udział w kongresie to szansa na zdobycie wiedzy, umiejętności, jak i bezcennych kontaktów biznesowych.

Po zakończeniu 4th International Recruitment Congress 2016 odbędzie się wręczenie nagród Perły HR, będących pierwszymi w Polsce nagrodami dla specjalistów i firm zajmujących się usługami HR. Po całym dniu intensywnego zdobywania wiedzy uczestnicy imprezy będą także mogli wziąć udział w IX Wieczorze Rekrutera, wydarzeniu networkingowym organizowanym przez redakcję magazynu Rekruter.

Więcej informacji o kongresie znajduje się na oficjalnej stronie: http://kongres.saz.org.pl/pl/

Członkowie SAZ