Konferencje

10 konferencji ogólnopolskich "Interim Management- innowacyjne rozwiązanie dla firmy i menedżera"

Kiedy:2014-11-05
Program:

Interim management – innowacyjne rozwiązanie zarządcze dla firmy i menedżera. Świat już je zna i z powodzeniem stosuje. Jesteś ciekawy jak działa ono w praktyce? Czy funkcjonuje na rynku polskim? A może jesteś doświadczonym menedżerem i szukasz pomysłu na dalszą karierę? Przyjdź na konferencję i sprawdź, jak wygląda praktyczna strona interim management. 

Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) - pierwsza w Polsce organizacja skupiająca Interim Managerów - zaprasza do udziału w cyklu 10 ogólnopolskich konferencji, które odbędą się w 10 największych miastach wojewódzkich, od 25 listopada 2014r. – do 18 marca 2015r.

Program merytoryczny wydarzeń oparty jest w głównej mierze o studia przypadków zrealizowanych projektów interimowych, doświadczenia samych Interim Managerów, a także osób ich zatrudniających. Dzięki takiej strukturze prelekcje to nie teoria, a praktyka tak istotna w pracy każdego menedżera. Punktem kulminacyjnym wydarzeń będą debaty eksperckie, w których udział wezmą osoby decyzyjne – zatrudniające Interim Managerów. W ich trakcie postaramy się odpowiedzieć m.in. na pytania, czy interim management ma szanse powodzenia w sektorze publicznym, spółkach skarbu państwa, korporacjach czy firmach rodzinnych. Nie zabraknie także wymiany podglądów na linii zarząd – Interim Manager. Wszystkie poruszane tematy uwzględniać będą także perspektywę lokalną i specyfikę danego regionu, w którym odbywać się będzie dane wydarzenie. 

Chcemy pokazać, że rozwiązanie interim management sprawdzi się również na rynkach regionalnych. Może stanowić ono także podstawę stworzenia programu zarządzania wiekiem w organizacji i być alternatywą zawodową dla doświadczonych menedżerów – mówi Monika Buchajska – Wróbel, pomysłodawczyni i inicjatorka projektu EFS „Interim management – nowość w zarządzaniu wiekiem i firmą, Wiceprezes SIM.

Przygotowywany cykl wydarzeń adresowany jest do przedstawicieli najwyższej kadry menedżerskiej – członków zarządów i rad nadzorczych, dyrektorów, właścicieli firm, czy przedstawiciele działów HR, którzy zaangażowani są w budowanie strategii personalnych. Do udziału w konferencji zapraszamy również organizacje otoczenia biznesu: instytucje rynku pracy, agencje zatrudnienia, izby gospodarcze, stowarzyszenia pracodawców. Rozwiązania prezentowane podczas konferencji będą kierowane również do pracowników, którzy w przyszłości będą chcieli budować swoją ścieżkę zawodową jako interim managerowie, w tym w szczególności do pracowników 50+.

Konferencje SIM to już tradycja. Odbywają się od 2009 r. i są jedynymi na rynku polskim wydarzeniami w całości poświęconymi problematyce interim management. W dotychczasowych pięciu edycjach konferencji organizowanych przez SIM. swoimi doświadczeniami dzielili się dzieli się m.in.: Robert Neymann – Prezes Zarządu Harper Hygienic, Norbert Biedrzycki – Prezes ABC Data; Maciej Berger – Członek Zarządu Nordea; Marcin Porada - Dyrektor Generalny Dell Products Poland; Tomasz Buraś – Prezes Zarządu DHL Express Poland; Prof. Andrzej Blikle; Krzysztof Koszela – Członek Zarządu Colian; Monika Nachyła – Wiceprezes Banku BGŻ. 

Korzyści z udziału w konferencji:

• Międzynarodowi eksperci; 

• Studia przypadków 

• Najbardziej doświadczeni Interim Managerowie prowadzący projekty w Polsce; 

• Najciekawsze case study i wdrożenia z projektów interimowych

• Praktyczne narzędzia do prowadzenia projektów interimowych

• Dyskusje o Interim Managemencie w Polsce

Zapraszamy do zapoznania się z programem i zarejestrowania swojego uczestnictwa. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły http://www.interim24.com.pl/konferencje/

Projekt „Interim Management – nowość w zarządzaniu wiekiem i firmą” jest realizowany przez Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) w partnerstwie ponadnarodowym z Institute of Interim Management (IIM) oraz w partnerstwie narodowym z Inwenta Sp. z o.o.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Interim Managers (SIM), działające na rynku od 2009 roku.

 

Członkowie SAZ