Aktualnosci

Ogólnopolski konkurs dla przedsiębiorców „Firma Przyjazna Rodzicom”

Od 1 stycznia 2014 r. wszyscy przedsiębiorcy będący pracodawcami mogą wziąć udział w ogólnopolskim konkursie „Firma Przyjazna Rodzicom”. Do wygrania cenne nagrody - sprzęt biurowy wysokiej klasy. 

Nagrodzone zostaną te firmy, które w najlepszy sposób pomagają swoim pracownikom łączyć rodzicielstwo z pracą zawodową.

W konkursie mogą brać udział wszyscy pracodawcy, niezależnie od formy prowadzenia działalności.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „rodzina-i-kariera.infor.pl” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet I. Zatrudnienie i integracja społeczna, Działanie. 1.5. Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki .

Organizatorem konkursu jest Next.pl Sp. z o.o. oraz Lechaa Consulting Sp. z o.o. realizujący w partnerstwie projekt „rodzina-i-kariera.infor.pl”.

Jury konkursu będzie oceniało zgłoszenia w 4 kategoriach:

 

  •  mikroprzedsiębiorstw
  •  małych przedsiębiorstw
  •  średnich przedsiębiorstw
  • dużych przedsiębiorstw

 

Konkurs rozpoczynają eliminacje wojewódzkie, które będą trwały do 14 lutego br. Laureaci wojewódzcy otrzymają dyplomy, tytuł „Firmy Przyjaznej Rodzicom” i nominację do Konkursu Ogólnopolskiego. 

W eliminacjach ogólnopolskich zostaną przyznane 4 nagrody, po jednej w każdej kategorii przedsiębiorstwa. Każdy laureat otrzyma statuetkę i tytuł „Firmy Przyjaznej Rodzicom” oraz sprzęt biurowy (laptopy) o wartości do 3000 zł brutto.

Gran Prix konkursu – statuetkę oraz sprzęt biurowy (zestaw multimedialny) o wartości do 10 000 zł brutto otrzyma firma, która wyróżni się w sposób szczególny wśród laureatów konkursu, w działaniach na rzecz rodziny.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w dniu 27 marca 2014 r. w Warszawie, na którą zostaną zaproszeni wszyscy laureaci konkursu.

Nie zwlekaj zgłoś firmę do konkursu!

Termin zgłoszeń do konkursu upływa w dniu 14 lutego 2014.

Jesteś pracodawcą, osobą upoważnioną do reprezentacji firmy i uważasz, że stwarzasz w swojej firmie przyjazne warunki pracy dla młodych rodzin – zgłoś się do udziału w konkursie, wypełnij formularz dla firmy.

Pracujesz w firmie, która ułatwia młodym rodzicom godzenie roli rodzica i pracownika -  zgłoś swoją firmę, wypełnij formularz dla pracownika.

Przeczytaj Regulamin konkursu

Więcej szczegółów o konkursie znajdziesz w PROGRAMIE KONKURSU

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie!

Członkowie SAZ