Aktualnosci

Nagrody Rekrutera - konkurs dla agencji rekrutacyjnych

23 kwietnia w Opera Club w Warszawie odbędzie się Wieczór Rekrutera, podczas którego zostaną przyznane Nagrody Rekrutera dla najlepszych agencji zatrudnienia, rekrutacji bądź doradztwa personalnego. Firmy chcące wziąć udział w wyścigu
o statuetki mogą zgłaszać swoje kandydatury do 16 marca.

Czym dokładnie są Nagrody Rekrutera? Jest to konkurs, w którym uhonorowane zostaną najlepsze firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług HR w Polsce. Głównym założeniem jest nagrodzenie zwłaszcza tych agencji, które w 2014 roku znacząco przyczyniły się do rozwoju i popularyzacji branży usług rekrutacyjnych. Jury konkursu stworzą w tym roku: Zbigniew Hojka - Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Provident Polska S.A., Sylwia Krzyżycka–Pick - Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Hortex Holding oraz Andrzej Borczyk - Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Microsoft.

Rozdanie nagród odbędzie się  podczas gali Wieczoru Rekrutera, jednego z najciekawszych wydarzeń skupiających specjalistów z obszaru HR i rekrutacji. Wieczór jest jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń oraz budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które zazwyczaj rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne.

Nagrody Rekrutera zostaną przyznane w trzech kategoriach: Best Large Recruitment Company, Best Medium Recruitment Company oraz Best Small Recruitment Company. Celem konkursu jest nagrodzenie i wyróżnienie agencji,  które  doprowadzają  do rozwoju  rynku oraz wyróżniają się poprzez skuteczność
oraz zaangażowanie w branży zasobów ludzkich, zarówno poprzez rekrutacje, jak
i działalność CSR’ową.

W konkursie Nagrody Rekrutera może wziąć udział każda działająca na terenie Polski agencja zatrudnienia, rekrutacji bądź doradztwa personalnego. Zgłoszenia  są przyjmowane do 16 marca na adres e-mailowy: nagrody@magazynrekruter.pl.

Warunkami uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie właściwego formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia udziału może dokonać przedstawiciel danej agencji zatrudnienia.

Więcej informacji o Wieczorze Rekrutera oraz Nagrodach Rekrutera:

Redakcja magazynu Rekruter:

Aleksandra Radziewska – redaktor naczelna magazynu Rekruter
E-mail: a.radziewska@magazynrekruter.pl
Tel. +48 22 462 63 60
E-mail do redakcji: redakcja@magazynrekruter.pl

Członkowie SAZ