Szkolenia

Cykl szkoleń "Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce po 1 stycznia 2018 r. nowe zasady."

Zapraszamy na szkolenia organizowane przez kancelarię C&C Chakowski & Ciszek pod patronatem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. "Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce po 1 stycznia 2018 r. nowe zasady. Uwaga! Formuła warsztatowa": WARSZAWA 13.11.2017, WROCŁAW 16.11.2017, GDAŃSK 21.11.2017, POZNAŃ 27.11.2017, KATOWICE 30.11.2017, WARSZAWA 04.12.2017

arrow

Szkolenie - Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce: procedury, podatki, ubezpieczenia 2017 (Warszawa)

Celem szkolenia jest omówienie w kompleksowy sposób konsekwencji zatrudniania cudzoziemców w różnych formach prawnych. W trakcie szkolenia zostaną omówione skutki zawarcia umów o pracę, zlecenia czy o dzieło, a także współpracy z cudzoziemcami prowadzącymi działalność gospodarczą w Polsce. W trakcie szkolenia poruszone zostaną konsekwencje współpracy z cudzoziemcami poza granicami Polski - jak chociażby z przedstawicielami handlowymi pracującymi na rzecz polskich przedsiębiorców w ojczystych krajach.

arrow

Szkolenie - Delegowanie pracowników i pracowników tymczasowych do krajów Unii Europejskiej (Warszawa)

Z uwagi na niejednolite przepisy Wspólnoty Europejskiej, jak i różnice w regulacjach poszczególnych Państw Członkowskich w zakresie delegowania pracowników, przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne napotykają wiele przeszkód związanych z korzystaniem z pracy pracowników z Polski. Sytuacji nie ułatwiają również kontrole przeprowadzane, czy to przez zagraniczne instytucje, czy też przez polską inspekcję pracy na zlecenie instytucji zagranicznej.

arrow

Szkolenie - Nowe zasady ochrony danych osobowych: nowe zagrożenia i sankcje 2018 (Warszawa)

Czas, który pozostał na przygotowanie firmy do wejścia w życie rewolucyjnego unijnego Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) nieubłaganie się kurczy. Na dzień 25 maja 2018 r. zmiany organizacyjne w firmie w zakresie nowych wymogów ochrony danych osobowych muszą już być wdrożone, co wymaga odpowiedniego przygotowania, nakładu sił jak i czasu.

arrow

Rozporządzenie ogólne o ochronie danych (RODO) - jak przygotować się na zmianę przepisów o ochronie danych osobowych.

W dniu 27 kwietnia 2016 r. Parlament Europejski przyjął Rozporządzenia UE w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o danych osobowych). Rozporządzenie UE tworzy nowe ramy prawne ochrony danych osobowych w Unii Europejskiej. Rozporządzenie nakłada szereg nowych obowiązków na przedsiębiorców, za których niewykonanie grozić będzie dotkliwa kara finansowa.

arrow

Szkolenie: Zmiany w zakresie przepisów o pracy tymczasowej - ustawa wchodząca w życie od 1 czerwca 2017

Wielu z Państwa już od 1 czerwca w związku z wejściem w życie zmian w ustawie o zatrudnianiu pracowników tymczasowych czeka rewolucja. Zapraszamy na organizowane przez Sekcję Agencji Pracy Tymczasowej szkolenie które umożliwi firmom przygotowanie do licznych zmian. Stawiamy na praktyczne aspekty, wysoki poziom merytoryczny szkolenia i możliwość zadawania pytań specjaliście. Pomożemy Państwu rozwiązać wątpliwości co do nowych zasad funkcjonowania przedsiębiorstw.

arrow

Szkolenie: Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce 2017

C&C Chakowski & Ciszek we współpracy ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia SAZ pragnie zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu: Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce 2017. Procedury, podatki, ubezpieczenia.

arrow

Zmiany w prawie pracy 2016 - Warsztaty dla Agencji Zatrudnienia

W związku z licznymi zmianami w prawie pracy, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia organizuje (czwarte z kolei w 2016 roku) warsztaty dla agencji zatrudnienia, których celem jest praktyczne omówienie nowych przepisów. Warsztaty adresujemy zarówno do naszych dotychczasowych członków, jak również agencji niezrzeszonych. Do współpracy zaprosiliśmy wybitnych prelegentów specjalizujących się w obszarze prawa dla agencji zatrudnienia.

arrow

Seminarium Akademia Pracy Tymczasowej - 20 czerwca 2016

Najnowsza edycja Akademii Pracy Tymczasowej jest odpowiedzią na bieżące problemy, z jakimi spotykają się przedstawiciele branży agencji zatrudnienia w Polsce. Uczestnicy poznają nowe przepisy prawa pracy, które zrewolucjonizują rynek APT w Polsce Informacje, które uzyskają podczas spotkania mogą przyczynić się do zbudowania ich przewagi nad konkurencją w branży.

arrow

Szkolenie - Akademia Pracy Tymczasowej - zmiany w prawie 2016

C&C Chakowski & Ciszek we współpracy ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia SAZ i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy OKAP pragnie zaprosić Państwa do udziału w seminarium: Akademia Pracy Tymczasowej zmiany w prawie 2016 Najnowsza edycja Akademii Pracy Tymczasowej jest odpowiedzią na bieżące problemy, z jakimi spotykają się przedstawiciele branży agencji zatrudnienia w Polsce. Uczestnicy poznają nowe przepisy prawa pracy, które zrewolucjonizują rynek APT w Polsce Informacje, które uzyskają podczas spotkania mogą przyczynić się do zbudowania ich przewagi nad konkurencją w branży. Uczestnicy seminarium zostaną zapoznani z praktycznymi aspektami zatrudniania pracowników tymczasowych. Omówione zostaną m.in. szczegółowe obowiązki i uprawnienia poszczególnych podmiotów pracy tymczasowej, prawidłowe konstruowanie umów dotyczących pracy tymczasowej (umowa z pracownikiem tymczasowym i pracodawcą użytkownikiem) oraz udzielania urlopów pracownikom tymczasowym oraz inne kwestie, istotne z punktu widzenia osób pracujących w tej branży. Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do właścicieli i pracowników agencji pracy tymczasowej, a także wszystkich innych osób zajmujących się w praktyce tą tematyką.

arrow

Szkolenie: Delegowanie pracowników do krajów UE w 2016

C&C Chakowski & Ciszek we współpracy ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) pragnie zaprosić Państwa do udziału w seminarium: "Delegowanie pracowników do krajów UE - 2016. Ważny wyrok Trybunału Konstytucyjnego" Z uwagi na niejednolite przepisy Wspólnoty Europejskiej, jak i różnice w regulacjach poszczególnych Państw Członkowskich w zakresie delegowania pracowników, przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne napotykają wiele przeszkód związanych z korzystaniem z pracy pracowników z Polski.

arrow

Nowe szkolenia dla APT/ Chakowski i Ciszek

Zapraszamy Państwa na seminaria organizowane przez C&C Chakowski & Ciszek wraz ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) pt. Delegowanie pracowników do krajów UE - 2015/16 - Warszawa, 13 października 2015, oraz Akademia Pracy Tymczasowej. Rewolucyjne zmiany w prawie pracy 2016 - Warszawa, 16 października 2015.

arrow

LETNIA AKADEMIA HR, 17 czerwca 2015, Warszawa

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu REKRUTACJI, MOTYWACJI, ROZWOJU bądź ZARZĄDZANIA, porozmawiać z osobami z branży, wymienić się doświadczeniami zawodowymi, to zapraszamy do udziału w Letnich warsztatach w Akademii HRnews, które odbędą się 17 czerwca 2015 w Warszawie.

arrow

Szkolenia dla APT/ Chakowski i Ciszek

Zapraszamy Państwa na seminaria organizowane przez C&C Chakowski & Ciszek wraz ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) pt. Delegowanie pracowników do krajów UE - 2015, Podatki Ubezpieczenia Kontrowersje, 19 maja 2015, Warszawa Akademia Pracy Tymczasowej - zmiany 2015- Planowane zmiany w ustawie o APT, 27 maja 2015, Warszawa

arrow

Optymalizacja ryzyka APT

C&C Chakowski & Ciszek pragnie wspomóc rynek APT nową usługą Optymalizacji Bezpieczeństwa Kapitałowego APT. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

arrow

Szkolenie dotyczące nowych przepisów w ustawie o ochronie danych.

29 stycznia Polish Business Club organizuje Business Lunch, podczas którego przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się ze zmianami w Ustawie o ochronie danych osobowych. Nowe przepisy dotyczą właścicieli nawet najmniejszych firm. Nad ich wdrożeniem oraz przestrzeganiem czuwa Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

arrow

Seminaria z C&C Chakowski & Ciszek

Zapraszamy Państwa na seminaria organizowane przez C&C Chakowski & Ciszek wraz ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) pt. "Delegowanie pracowników do krajów UE - Podatki Ubezpieczenia Kontrowersje" - 9 grudnia 2014, Warszawa oraz "Akademia Pracy Tymczasowej - zmiany 2015" - 27 listopada 2014, Katowice / 8 grudnia 2014, Warszawa

arrow

Akademia Pracy Tymczasowej- zmiany 2014/2015, Warszawa

Zapraszamy Państwa na seminarium organizowane przez C&C Chakowski & Ciszek wraz ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) pt. ?Akademia Pracy Tymczasowej - zmiany 2014/2015" - 15 października 2014, Warszawa

arrow

Letnie warsztaty: REKRUTACJA, MOTYWACJA, ROZWÓJ, 30 lipca 2014, Warszawa

Skuteczna rekrutacja, odpowiednie motywowanie pracowników oraz dbanie o ich właściwy rozwój to istotne elementy ZZL. Od dobrze dobranych, zaangażowanych i wciąż rozwijających się pracowników zależy sukces każdej organizacji. Podczas ?Letnich warsztatów?, organizowanych przez Akademię HRnews, każdy z uczestników będzie miał możliwość wzięcia udziału w 2 wybranych przez siebie warsztatach z takich obszarów jak: REKRUTACJA, MOTYWACJA lub ROZWÓJ.

arrow

Efektywność biznesowa szkoleń - jak to osiągnąć? 8 września 2014, Warszawa

Celem tego warsztatu jest prezentacja innowacyjnego podejścia do zarządzania szkoleniami w organizacji. Daje ono znacznie większe szanse, by inwestowanie w rozwój ludzi przestało być jedynie sloganem, a stało się narzędziową praktyką, kontrolowaną i dającą namacalne owoce ?biznesowi?. Metodyka zarządzania projektem szkoleniowym wypracowana na bazie Modelu SEB/SEA daje możliwość odpowiedzi na pytanie: "Jak szkolenie wpłynęło na rezultaty biznesowe firmy?

arrow

WORK OUT Employer Branding, 4-5 lipca 2014 r.

WORK OUT Employer Branding to praktyczny warsztat dla osób zajmujących się w swoich organizacjach budowaniem wizerunku pracodawcy. Spotkanie umożliwiające poszerzanie wiedzy i zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu Employer Brandingu

arrow

Delegowanie pracowników do Niemiec

Zapraszamy na seminarium organizowane przez C&C Chakowski & Ciszek wraz ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) oraz Polską Izbą Handlu (PIH) pt. Delegowanie pracowników do Niemiec edycja 2014 Obowiązki, umowy, procedury administracyjne na miejscu Warszawa, 28 maja 2014

arrow

Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce 2014

JOBS.pl - Zapraszamy na seminarium organizowane przez C&C Chakowski & Ciszek wraz ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) oraz Polską Izbą Handlu (PIH) pt. Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce 2014- Nowa ustawa o cudzoziemcach i nowe zasady legalizacji pracy.

arrow

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Koszykowa 69 lok. 3, 00-667 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd