Konferencje

Seminarium szkoleniowe poświęcone planowanym zmianom prawa w zakresie transgranicznego świadczenia usług - organizator Uni-Bud

16.11.2018 r. odbędzie się ostatnie tegoroczne seminarium szkoleniowe UNI-BUD-u poświęcone: I. Planowanym zmianom prawa w zakresie transgranicznego świadczenia usług, II. Problematyce ubezpieczeń społecznych pracowników delegowanych i świadczących pracę w dwóch lub więcej krajach członkowskich III. Problematyce podatkowej związanej z delegowaniem

arrow

3 Kongres pracy tymczasowej

27 września zapraszamy na 3 Kongres Pracy Tymczasowej. Tematyka kongresu koncentrować się będzie na zmianach prawnych, na pracy w środowisku multikulturowym ze szczególnym naciskiem na pracę z osobami z Ukrainy i Indii a także rolę social mediów w zatrudnieniu pracowników tymczasowych. Serdecznie zapraszamy!

arrow

KONFERENCJA POD HASŁEM "WYZWANIA DLA RYNKU PRACY TYMCZASOWEJ W 2018 r."

Rok 2018 jest rokiem pełnym zmian, które dotykają głównie obszar zatrudniania cudzoziemców. Agencjom zatrudnienia bardzo trudno nadążyć na tymi zmianami i które nastręczają wiele trudności natury interpretacyjnej i praktycznej. W odpowiedzi na te wyzwania przygotowaliśmy konferencję WYZWANIA DLA RYNKU PRACY TYMCZASOWEJ W 2018 r." na którą serdecznie zapraszamy!

arrow

"RODO w zatrudnianiu - przygotuj się na zmiany"

1 lutego zapraszamy na specjalne wydarzenie, poświęcone praktycznym aspektom współpracy agencja-pracodawca użytkownik w nowej sytuacji prawnej - konferencję "RODO w zatrudnianiu - przygotuj się na zmiany".

arrow

II Kongres Pracy Tymczasowej - 28.09.2017

Ważna data w kalendarzu - już 28 września po raz drugi spotkamy się aby wymienić się wiedzą i doświadczeniem o zmianach jakie zaszły po wejściu w życie ustawy o pracy tymczasowej.

arrow

21-22.09.2017 - Mixer HR

21-22 września 2017 to termin, który trzeba koniecznie zarezerwować w kalendarzu! Mixer HR to wydarzenie, na którym różnorodność tematów i ekspertów dostarcza najnowszą wiedzę HR. Nas tam nie zabraknie. Jednym z prelegentów Prezes SAZ, Iwona Szmitkowska.

arrow

KONGRES "FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA RZECZ ROZWOJU" - 13.09.2017

KONGRES "FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA RZECZ ROZWOJU" Zapraszamy do udziału w kongresie organizowanym przez Pracodawców RP pt. 'Fundusze Europejskie na rzecz rozwoju. Data - 13 września 2017 r. Miejsce - Hotel Mariott, Al. Jerozolimskie 65/79 w Warszawie.

arrow

Warszawskie Dni Rekrutacji 2016 już w lutym!

Już za nie cały miesiąc odbędzie się Konferencja Warszawskie Dni Rekrutacji organizowana przez HRstandard.pl. W tym roku jeden z największych portali branży HR przygotował wiele nowości i niespodzianek. To już V edycja projektu - pierwsza okrągła liczba, a to zobowiązuje! Nad jubileuszowym wydarzeniem patronat objęło Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia.

arrow

Pierwsza edycja konferencji Nowe Technologie dla HR

1-2 grudnia 2015 r. w warszawskim hotelu Sound Garden odbyło się pierwsze spotkanie, które łączyło nowe technologie z branżą Human Resources. Konferencja Nowe Technologie dla HR była wspaniałą okazją dla uczestników do zapoznania się z nowymi technologiami i narzędziami branży HR oraz szansą nawiązania nowych kontaktów.

arrow

Bezpłatna konferencja HR SOLUTIONS TRENDS już 3 grudnia 2015 w Warszawie!

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i rozwiązania informatyczne dla departamentów Human Resources. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.

arrow

Relacja z III Targów Outsourcingu

W dniach 14?15 października 2015 r. w EXPO XXI w Warszawie. odbyła się III edycja Targów Outsourcingu ? Innowacje dla Twojego Biznesu. Wydarzenie to zgromadziło ponad 70 wystawców, którzy reprezentowali usługi z sektora CMF, TSL, Biuro, Doradztwo i Konsulting, Finanse i Rachunkowość, Marketing, Sprzedaż, HR, IT, Call Center, Travel Management, BPO. Targi Outsourcingu stały się jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce, które gromadzi całą branżę outsourcingu, a dzięki swojej formule dostarcza konkretnych rozwiązań optymalizacji procesów swojej działalności oraz wpływa na podwyższenia wiedzy i kwalifikacji.

arrow

ŚWIATOWI LIDERZY BRANŻY OUTSOURCINGU W JEDNYM MIEJSCU!

Targi Outsourcing ? Innowacje dla Twojego biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, organizowane w Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 14-15 października 2015 roku. Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności.

arrow

Najnowsze trendy HR! Rozwiązania HR już 22 września/ VIII edycja

Świat biznesu podlega dynamicznym zmianom, świat HR również musi podążać za ciągle zmieniającymi się trendami. Należy pamiętać że dzisiejszy HR, to już nie tylko łączenie dbałości o dobro pracowników z jak najlepszymi wynikami organizacji. Działy HR muszą silnie współpracować z innymi działami takimi jak marketing czy finanse, na bieżąco obserwować postępujące zmiany gospodarcze, a także dbać o atrakcyjność firmy względem potencjalnych, jak i obecnych pracowników.

arrow

TOP MBA EVENT

W przeciwieństwie do zwykłych targów edukacyjnych, Access MBA One-to-One MBA Tour to cykl, który w wyjątkowy sposób umożliwia kandydatom o wysokich aspiracjach i kwalifikacjach omówienie indywidualnych oczekiwań oraz ścieżki kariery podczas prywatnych rozmów z przedstawicielami do spraw rekrutacji z najwyżej notowanych uczelni biznesowych.

arrow

HRcamp 2015

Już po raz siódmy HRstandard.pl oraz eRecruiter organizują największą w Polsce konferencję dedykowaną branży HR. Tegoroczna edycja odbędzie w znanym nam już kinie Praha, 16 i 17 czerwca 2015r. W tym roku upgrade'ujemy nasze kompetencje!

arrow

Czy innowacje w HR są kluczowe?

W ostatnich latach, gdy wiele firm odczuwa skutki kryzysu ekonomicznego, ciągłych zmian i globalizacji, panaceum na przetrwanie w trudnym czasie i osiąganie sukcesu staje się stosowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze zarządzania ludźmi, wspierające nie tylko pracę działu HR, ale także realizację strategii biznesowej.

arrow

Biznesowe konferencje roku 2015! "Interim Management- innowacyjne rozwiązanie dla firmy i menedżera"

Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) pierwsza w Polsce organizacja skupiająca interim managerów, organizator cyklu 10 ogólnopolskich konferencji - zaprasza na drugą część spotkań poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom biznesowym dla firm i menedżerów - już w marcu 2015 r. Wydarzenie jest kontynuacją konferencji, które odbyły się w pięciu największych wojewódzkich miastach w Polsce, w ubiegłym roku. Bezpłatne konferencje pod hasłem "Interim Management-innowacyjne rozwiązanie dla firmy i menedżera" zapraszają przedstawicieli biznesu od 3 do 20 marca 2015r. do Gdańska, Torunia, Łodzi, Rzeszowa, Krakowa i Białegostoku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

arrow

Warszawskie Dni Rekrutacji już w lutym

12 i 13 lutego 2015 roku na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się IV edycja Warszawskich Dni Rekrutacji. Jest to największa w Polsce impreza dla profesjonalistów poświęcona tematyce employer brandingu, rekrutacji i zarządzaniu talentami.

arrow

KONGRES HR 2014 SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA W PRAKTYCE

Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Kongresu HR, na którym będą dwie równoległe sekcje tematyczne "HR Business Partnering w praktyce - odpowiedź na potrzeby biznesu VI edycja" i "Wynagrodzenia i Systemy Motywacyjne - odpowiedź na zmieniające się otoczenie VII edycja", który odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2014 r. w warszawskim hotelu Sheraton.

arrow

Perspektywy HR

Według definicji perspektywa to otwarty widok, widok na przyszłość, odległość w czasie, umożliwiająca właściwą ocenę zdarzeń oraz plan dotyczący przyszłości czy dalszego rozwoju. Nie inaczej w dzisiejszych czasach jest z działami HR, które nie tylko dostosowują się do ciągle zmieniającego się świata biznesowego, ale również muszą przewidywać przyszłe zdarzenia oraz projektować innowacyjne rozwiązania.

arrow

Zmiany w delegowaniu pracowników do Niemiec

Rok 2015 przyniesie wiele zmian w delegowaniu pracowników do Niemiec. Problemów firmom, szczególnie tym delegującym opiekunki i rzeźników, przysporzy konsekwentne stosowanie przez ZUS nowej wersji Praktycznego Poradnika Komisji Administracyjnej. Kolejną kwestię problematyczną stanowi wprowadzenie płacy minimalnej w wysokości 8,5 euro za godzinę.

arrow

Zapraszamy na konferencję HR w Polsce 9 października w Gliwicach

Konferencja ? HR w Polsce? to wydarzenie branżowe z serii cyklicznych spotkań organizowanych przez portal HR Polska.?To strategiczne spotkanie praktyków HR, którzy pierwszy raz w tak licznym gronie na Śląsku, będą mieli okazję do wymiany doświadczeń, efektywnego networkingu i inspiracji w codziennej pracy.

arrow

Odśwież swój dział HR! Rozwiązania HR już 22 października VII Edycja

Dzisiejszy HR, to już nie tylko łączenie dbałości o dobro pracowników z jak najlepszymi wynikami organizacji. Działy HR muszą silnie współpracować z innymi działami, takimi jak marketing, czy finanse, na bieżąco obserwować postępujące zmiany gospodarcze, a także dbać o atrakcyjność firmy względem potencjalnych, jak i obecnych pracowników.

arrow

Przepis na sukces, tajemniczy przelew i Big Data w rekrutacji.

Jaka jest recepta na sukces, aby z firmy studenckiej stać się międzynarodową spółką? Czy można skutecznie zrekrutować księgowego przelewając na konto jego firmy tajemniczy przelew? Jak okiełznać Big Data, by w pełni wykorzystać potencjał globalnej sieci talentów? Jakie narzędzia wykorzystać, aby skutecznie zawalczyć o najbardziej utalentowanych pracowników? O tym już 16 września 2014 w Warszawie będą rozmawiać wybitni prelegenci, między innymi Tomasz Misiak, James Osborne, Natalia Hatalska czy Piotr Mroziński, podczas drugiego międzynarodowego kongresu 2nd International Recruitment Congress 2014, skierowanego do ekspertów z firm rekrutacyjnych i agencji zatrudnienia oraz menedżerów HR.

arrow

Targi Outsourcing- Usługi dla Twojego biznesu

Targi Outsourcing ? Usługi dla Twojego biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, organizowane w ośrodku targowym - Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 16-17 października 2014 roku. Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności.

arrow

Przystanek HR- Podlasie/ 4 czerwca, Białystok

Przystanek HR - Podlasie to cykliczna inicjatywa skierowane do specjalistów branży HR, przedsiębiorców, właścicieli firm i wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania zasobami ludzkimi na Podlasiu.

arrow

Spotkanie sekcji APT/ Gdańsk 12 czerwca 2014

12.06.2014 w Gdańsku odbędzie się drugie w tym roku spotkanie sekcji APT. Część oficjalna zaplanowana jest na stadionie PGE ARENA w strefie Prestige Club. Gościem spotkania merytorycznego będzie Przedstawiciel Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku, który zreferuje temat możliwości współpracy Urzędów Pracy z agencjami zatrudnienia. Gospodarzem spotkania na stadionie jest Toolip HR, nasza agencja członkowska, dzięki której będziemy mieć możliwość również zwiedzenia stadionu.

arrow

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Koszykowa 69 lok. 3, 00-667 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd