Sekcja Agencji Pracy Tymczasowej:

image

Fast Service

Strona www: www.fastservice.home.pl

e-mail: fastservice-group@fast-service.com.pl

image

Flame Employment Polska

Strona www: www.flamejobs.pl

e-mail: biuro@flamejobs.pl

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. W pierwszym okresie funkcjonowania naszej firmy działaliśmy jako Agencja Pośrednictwa Pracy świadcząca głównie usługi dostarczania pracowników dla klientów zagranicznych, zwłaszcza na rynek brytyjski. W Wielkiej Brytanii współpracujemy z różnymi agencjami zatrudnienia, które pomagają nam docierać do największych firm brytyjskich w tym także notowanych na londyńskiej giełdzie.

image

GP People Sp. z o.o.

Strona www: www.gppeople.pl

e-mail: kontakt@gppeople.pl

image

INTERIMAX APT sp. z o.o.

Strona www: www.interimax.com

e-mail: krakow@interimax.com

image

InterKadra Sp. z o.o.

Strona www: www.interkadra.pl

e-mail: info@interkadra.pl

InterKadra jest krakowską agencją pracy i doradztwa personalnego. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

image

IPF Global Sp. z o.o.

Strona www: www.ipf.jobs

e-mail: biuro@ipf.jobs

Agencja IPF Global należy do holdingu IPF Group, który rozwija sieć rekruterów, przedstawicieli regionalnych i koordynatorów projektów w Polsce i za granicą, m.in. we Francji, na Ukrainie i na Białorusi. IPF Global współpracuje z polskimi i niemieckimi klientami ze wszystkich sektorów gospodarki w zakresie delegowania pracowników tymczasowych od 2013 roku. Agencja IPF bierze odpowiedzialność za całość procesu administracyjnego związanego z delegowaniem pracowników do Niemiec lub zatrudnieniem cudzoziemców na terytorium Polski.

image

JAGA Temp sp. z o. o.

Strona www: www.jagatemp.pl

e-mail: biuro@jagatemp.pl

image

Jobman Group

Strona www: www.jobmangroup.pl.

e-mail: biuro@jobmangroup.pl

Jobman Group Sp. z o.o. oferuje pełny zakres profesjonalnych usług leasingu pracowniczego. Zapewniamy liczne rozwiązania autorskie, które zwiększają atrakcyjność współpracy.

image

LAXO Care Sp. z o.o.

Strona www: www.laxocare.pl

e-mail: opieka@laxocare.pl

image

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o. o.

Strona www: www.mrjob.pl

e-mail: biuro@mrjob.pl

image

THR Sp. z o.o.

Strona www: www.thrgroup.pl

e-mail: office@thrgroup.pl

Pomagamy swoim klientom w zakresie kompleksowej obsługi w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Oferując fachowe doradztwo, profesjonalizm i innowacyjność, dajemy zarówno pracodawcom jak i pracownikom niespotykane dotąd możliwości w kwestii zatrudnienia i kreowania kariery zawodowej.

image

Work Room Sp. z o.o.

Strona www: www.workroom.com.pl

e-mail: biuro@workroom.com.p

Work Room Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski, Niemiec, Holandii czy Norwegii świadcząc usługi HR. Pomagamy swoim klientom w zakresie kompleksowej obsługi w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe

image

Work Service S.A.

Strona www: www.workservice.pl

e-mail: work@workservice.pl

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd