Sekcja Agencji Opieki:

image

AD SENIOR PLUS SP. Z O O. SP. K

Strona www: www.adsenior.pl

e-mail: info@adsenior.pl

AD SENIOR to firma oferująca pracę w opiece nad osobami starszymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec.

image

Adiutor

Strona www: www.pomocwdomu.pl

e-mail: biuro@pomocwdomu.pl

"Adiutor" w języku łacińskim oznacza POMOCNIK i to właśnie charakteryzuje naszą działalność. Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu odpowiednich pracowników, a kandydatom do pracy w dopasowaniu odpowiednich dla nich ofert. Specjalizujemy się w doborze pracowników do gospodarstwa domowego - opiekunek dziecięcych, osób starszych, pomocy domowych. Oferujemy pracę w branży opieki - zarówno na terenie Polski, Niemiec jak i Luksemburga. Główna siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Prowadzimy też oddziały stacjonarne w Bydgoszczy i Grudziądzu oraz oddziały tymczasowe na terenie innych miast. Wpis do rejestru agencji zatrudnienia, pod numerem 12354.

image

Aktivmed24

Strona www: www.aktivmed24.pl

e-mail: info@aktivmed24.pl

Firma Aktivmed24, którą założyliśmy, pozwala na znalezienie legalnej pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Opiekunki seniora otrzymują od nas umowę zlecenie, od której odprowadzane są przez nas wszystkie niezbędne składki, ubezpieczenie (EKUZ - Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego), jasno określony czas pracy i zakres obowiązków. Przed wyjazdem nasze opiekunki otrzymują nieodpłatnie bilet open w obie strony. W czasie trwania zlecenia mogą liczyć na całodobowe wsparcie naszego koordynatora. Praca w Niemczech dla opiekunek osób starszych jest z nami bezpieczna i legalna.

image

Alauctus-Care Sp. z o .o.

Strona www: www.alauctus-care.pl

e-mail: office@alauctus-care.pl

Jedną z głównych dziedzin działalności firmy jest pozyskiwanie i rekrutacja oraz udostępnianie pracowników na terenie kraju, a w szczególności delegowanie ich do pracy za granicą, przede wszystkim do krajów niemieckojęzycznych.

image

Biuro Usług Finansowych " ADJO " Sikorski Adam

Strona www: www.adjo.pl

e-mail: biuro@adjo.pl

Firma Biuro Usług Finansowych " ADJO " Sikorski Adam rozpoczęła działalność w marcu 2015 roku, siedzibą jest miasto Chełm. Zajmujemy się opieką nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania na terenie Niemiec. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom osobom starszym w ich codziennym życiu, zapewniamy opiekę, pomoc w codziennych czynnościach starając się aby seniorzy mogli godnie spędzać jesień swojego życia. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom całego zespołu pracowników ADJO gwarantujemy pewną i bezpieczną pracę oraz komfortowe warunki. Pracownikom oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie z pełnym pakietem ubezpieczeń. Na terenie Niemiec współpracujemy ze sprawdzonymi i profesjonalnymi partnerami, którzy stale czuwają nad prawidłowością przebiegu pracy. Oferty, którymi dysponujemy są dokładnie sprawdzone i wyselekcjonowane. Posiadamy wszystkie niezbędne informacje na temat podopiecznego, jego miejsca zamieszkania. Podczas doboru zlecenia kierujemy się osobistymi oczekiwaniami naszych pracowników.

image

Carer24 Sp. z o.o.

Strona www: www.opiekunki-24h.pl/

e-mail: info@opiekunki-24h.pl

Carer24 Sp. z o.o. działa na rynku usług opiekuńczych w Polsce i w Niemczech

image

Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k.

Strona www: www.carework.pl

e-mail: info@carework.pl

image

Centrum Eurokontakt

Strona www: www.opiekunki-niemcy.pl

e-mail: centrum-b@o2.pl

image

ECT Sp. z o. o.

Strona www: www.probono.net.pl

e-mail: kielce@probono.net.pl

Pro Bono prowadzi pośrednictwo pracy krajowej i zagranicznej w zawodach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby chorej i starszej, niania, pracownik prac pomocniczych.

image

EUROCARE Sp. z o.o. Sp.k.

Strona www: www.eurocare.com.pl

e-mail: www.eurocare.com.p

Firma za pośrednictwem starannie wyselekcjonowanych i doświadczonych opiekunek zajmuje się świadczeniem usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych w Niemczech. Stale rozwija swoją działalność i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość pracy wykonywanej przez zatrudnione osoby oraz uzyskać zadowolenie klientów w Niemczech.

image

GRUPA ADIUTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j.

Strona www: www.pomocwdomu.pl

e-mail: biuro@pomocwdomu.pl

"Adiutor" w języku łacińskim oznacza POMOCNIK i to właśnie charakteryzuje naszą działalność. Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu odpowiednich pracowników, a kandydatom do pracy w dopasowaniu odpowiednich dla nich ofert. Specjalizujemy się w doborze pracowników do gospodarstwa domowego ? opiekunek dziecięcych, osób starszych, pomocy domowych. Oferujemy pracę w branży opieki ? zarówno na terenie Polski, Niemiec jak i Luksemburga. Główna siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Prowadzimy też oddziały stacjonarne w Bydgoszczy i Grudziądzu oraz oddziały tymczasowe na terenie innych miast. Wpis do rejestru agencji zatrudnienia, pod numerem 12354.

image

Grupa APN sp. z o.o. sp. kom.

Strona www: www.apnpolska.pl/pl/

e-mail: inf@apnpraca

Grupa APN z siedzibą w Opolu, rok założenia firmy 2001. APN oferuje profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, selekcji, rekrutacji pracowników oraz pracy tymczasowej. Dzięki długotrwałej współpracy z rzetelnymi partnerami oraz skutecznym metodom pracy APN posiada w ofercie bardzo dobre miejsca pracy w Polsce dla pracowników ze Wschodu, głównie z Ukrainy oraz za granicą, w szczególności w Niderlandach i Niemczech. Od 2004 roku APN zajmuje się rekrutacją i zatrudnianiem osób do opieki nad ludźmi starszymi w Niemczech i Niderlandach. Naczelną zasadą działu OPIEKA jest zaangażowanie i empatia, zarówno w relacjach z osobami oferującymi jak i poszukującymi pracy.

image

Help Care Sp. z o.o. Sp.k.

Strona www: www.help24.info

e-mail: praca@help24.info

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec i Luksemburga. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy.

image

InterKadra Sp. z o.o.

Strona www: www.interkadra.pl

e-mail: info@interkadra.pl

InterKadra jest krakowską agencją pracy i doradztwa personalnego. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

image

Jani International 24 Sp. z o.o.

Strona www:

e-mail:

image

LAXO Care Sp. z o.o.

Strona www: www.laxocare.pl

e-mail: opieka@laxocare.pl

image

M&M-Care Sp. z o.o. Sp. k.

Strona www: www.lebensfreudedaheim.eu

e-mail: kontakt@lebensfreudedaheim.pl

image

Max Solution Service LTD Sp. k.

Strona www: www.opiekunkidomowe.pl

e-mail: biuro.maxcare@gmail.com

Opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec i Polski.

image

MediCare Services spółka z o.o.

Strona www: www.mcare.pl

e-mail: info@mcare.pl

MediCare Services spółka z o.o. spółka komandytowa, powstała w celu znacznego poszerzenia europejskiego rynku usług medycznych w zakresie pielęgniarstwa oraz domowego wsparcia w procesie opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Siedzibą firmy jest miasto Kraków. MediCare Services kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług realizowanych przez wykwalifikowany personel z Polski. Posiadamy certyfikat agencji zatrudnienia nr 10608.

image

MEDIPE

Strona www: www.medipe.pl

e-mail: kontakt@medipe.com

image

Medira Sp. z o.o.

Strona www: www.medira.pl

e-mail: medira@medira.pl

Medira oferuje bezpieczną i legalną pracę w opiece w Niemczech na najlepszych warunkach finansowo-socjalnych. W Medira liczy się człowiek- szanujemy naszych pracowników i ich pracę. Wartości, którymi się kierujemy to Odpowiedzialność, Elastyczność, Jakość, Bezpieczeństwo i Zdrowie. Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, zostaliśmy wyróżnieni laurem Złotego Rekomendowanego Pracodawcy, posiadamy Certyfikat Rzetelności i wyróżnienie Firmy Godnej Zaufania, dzięki temu nasi kandydaci, pracownicy i partnerzy mogą mieć pewność, że mają do czynienia z wiarygodną firmą, która uczciwie i rzetelnie podejdzie do współpracy. Jako, że jakość jest naszym najważniejszym priorytetem posiadamy także certyfikat systemu zarządzania jakością ISO wydany przez TÜV NORD.

image

Optima Personal Sp. z o.o.sp.k

Strona www: www.optimapersonal.eu

e-mail: info@optimapersonal.eu

image

PoloniaCARE 24

Strona www: www.poloniacare24.pl

e-mail: biuro@poloniacare24.pl

PoloniaCARE24 to firma z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób charakterze opiekuna seniorów, którzy wymagają pomocy w codziennych czynnościach. Naszym priorytetem jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego z naszych współpracowników, a także zagwarantowanie im bezpiecznej formy zatrudnienia opierającej się na jasnych i przejrzystych zasadach. Jednocześnie nasi pracownicy mogą liczyć na wsparcie konsultantów, którzy swobodnie przeprowadzą ich przez cały proces rekrutacyjny oraz będą z nimi w stałym kontakcie już po rozpoczęciu pracy w Niemczech.

image

Promedica24

Strona www: www.promedica24.pl

e-mail: mail@promedica24.pl

image

SCG sp. z o.o.

Strona www: www.scg-agencjapracy.pl

e-mail: biuro@scg.biz.pl

image

Serana Sp. z o.o. Sp.k.

Strona www: www.active-intercare.pl

e-mail: biuro@active-intercare.pl

Serana Sp. z o.o. Sp.k. Firma działa pod brandem Active-Intercare od 2006roku. Zajmujemy się rekrutacją oraz delegowaniem personelu opiekuńczego dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Skupiamy się wyłącznie na legalnych metodach delegowania. Swoich pracowników wysyłamy na zlecenia do krajów niemieckojęzycznych oraz do Hiszpanii. Jesteśmy wpisani do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 19078. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

image

Support & Care Sp. z o.o.

Strona www: www.opiekunkawniemczech.eu

e-mail: biuro@logistykapl.pl

Support and Care - Opiekunka w Niemczech od 12 lat zajmuje się legalnym delegowaniem Opiekunek i Opiekunów osób starszych na teren Niemiec. Nasze doświadczenie przekłada się na legalność zatrudnienia, płynność finansową i dopasowaną do Opiekunów ofertę wyjazdu.

image

Time Help Zgorzelec

Strona www: www.timehelp.pl

e-mail: timehelp@wp.pl

Działalność firmy polega na sprawowaniu usług opiekuńczych nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w domach prywatnych. Zależy nam, aby nasi podopieczni czuli się bezpieczni, szczęśliwi i poszanowani.

image

Vista PL Sp. z o.o. Sp. k.

Strona www: www.vista-hr.pl/pl/

e-mail: info@vista-hr.pl

Vista HR to profesjonalna i rzetelna firma pośrednicząca dla osób poszukujących zatrudnienia. Poprzez pomoc z znalezieniu wykwalifikowanej kadry na rodzimym rynku pracy jednocześnie wspieramy naszych zagranicznych partnerów w budowaniu ich sukcesu biznesowego.

image

Yvonne-N Sp. z o.o.

Strona www: www.betreuerin-polen.com

e-mail: info@yvonne-n.eu

Firma Yvonne-N zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Specjalizujemy się w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec i Polski. Znajomość rynku i lata praktyki pozwalają nam na właściwe dopasowanie oferty do pracownika. Zleceniodawcom zapewniamy opiekunki z doświadczeniem oraz dyplomowane pielęgniarki, które pracują w systemie opieki domowej. Wszystko po to, by stworzyć jak najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd