Szkolenia

WEBINAR: Motywowanie siebie i pracowników w sytuacji trudnej.

Kiedy:2021-09-30
Gdzie:online
Więcej na:Tematy warsztatu 1. Mity i stereotypy i cała prawda na temat motywacji. 2. Czynniki zwiększające motywację w zależności od Twojego preferowanego stylu działania. Z wykorzystaniem testu osobowości Hartmana. 3. Motywacja skoncentrowana wokół wartości i wokół nagród ? plusy i minusy obu modeli. Oraz dlaczego model kija i marchewki nie działa. 4. Czynniki osłabiające motywację: prokrastynacja, chaos, przeszkody. 5. Twoje osobiste przekonania ? Twój zapalnik zwiększający i osłabiający Twoją motywację. PROWADZĄCA: Agnieszka Szwejkowska ?Od 25 lat wspieram firmy i organizacje w realizacji ich celów biznesowych. Pracuję wykorzystując metody i strategie sprawdzone i potwierdzone sukcesami firmowymi. Doradzam firmom rodzinnym w poukładaniu relacji rodzinnych i biznesowych z korzyścią dla obu grup relacji. Przygotowuję firmy rodzinne do procesu sukcesji. Wzmacniam i rozwijam kompetencje prezesów, dyrektorów, menegerów. Projektuje i wdrażam zmiany w stylu zarządzania i kulturze firmy zwiększając jej efektywność biznesową. Prowadzę coaching dla prezesów, dyrektorów prowadzący do lepszego zarządzania firmą. Prowadzę konsulting biznesowy dotyczący diagnozowania problemów firmowych, projektuję dla nich praktyczne i użyteczne rozwiązania. Współpracuję z biznesem polskim i korporacjami międzynarodowymi, firmami rodzinnymi, startupami i freelancerami?.
Zapisy:biuro@saz.org.pl
Program:

Tematy warsztatu:

  • Mity i stereotypy i cała prawda na temat motywacji.
  • Czynniki zwiększające motywację w zależności od Twojego preferowanego stylu działania. Z wykorzystaniem testu osobowości  Hartmana.
  • Motywacja skoncentrowana wokół wartości i wokół nagród – plusy i minusy obu modeli. Oraz dlaczego model kija i marchewki nie działa.
  • Czynniki osłabiające motywację: prokrastynacja, chaos, przeszkody.
  • Twoje osobiste przekonania – Twój zapalnik zwiększający i osłabiający Twoją motywację

PROWADZĄCA: Agnieszka Szwejkowska, konsultant biznesowy,  coach PCC, trener, superwizor, psycholog.

Od 17  lat wspieram biznes, organizacje pozarządowe i rządowe w realizacji ich celów, prowadząc projekty rozwojowe, konsultacje i excecutive coaching. Od 10 lat prowadzę szkolenia wykorzystując najnowsze badania psychologii rozwojowej i kognitywnej. Mam za sobą 10 000 godzin na sali szkoleniowej z różnymi grupami zawodowymi.  Mam za sobą 3000 godzin konsultacji biznesowych zwiększających efektywność biznesową firm. Jestem l kija i marchewki nie działa.

Czynniki osłabiające motywację: prokrastynacja, chaos, przeszkody.

Twoje osobiste przekonania – Twój zapalnik zwiększający i osłabiający Twoją motywację.superwizorem mentorów w projekcie Early Warning. Jestem partnerem w konsorcjum Trenerzy Power. Jest ekspertem merytorycznym studiów coachingowych i trenerskich. Współodpowiedzialna za wykreowanie trendu dotyczącego zarządzania Firmami Rodzinnymi w Polsce

ZAPISY: biuro@saz.org.pl

KOSZT: 

  • SAZ – UDZIAŁ BEZPŁATNY
  • Firmy zewnętrzne 190 zł netto
  • Partnerzy: 99 zł netto
Członkowie SAZ