Szkolenia

Szkolenie: Zmiana ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych 2017

Kiedy:2017-01-30
Program:

C&C Chakowski & Ciszek we współpracy ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia SAZ i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy OKAP pragnie zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu:


Akademia Pracy Tymczasowej
Zmiana ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych 2017


Najnowsza edycja Akademii Pracy Tymczasowej jest poświęcona nadchodzącym, rewolucyjnym i obszernym zmianom w ustawie o zatrudnianiu pracowników tymczasowych a także w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.
Uczestnicy poznają nowe przepisy prawa pracy, które zrewolucjonizują rynek APT w Polsce Informacje, które uzyskają podczas spotkania mogą przyczynić się do zbudowania ich przewagi nad konkurencją w branży.
Uczestnicy seminarium zostaną zapoznani z praktycznymi aspektami zatrudniania pracowników tymczasowych. Omówione zostaną m.in. szczegółowe obowiązki i uprawnienia poszczególnych podmiotów pracy tymczasowej, prawidłowe konstruowanie umów dotyczących pracy tymczasowej (umowa z pracownikiem tymczasowym i pracodawcą użytkownikiem) oraz udzielania urlopów pracownikom tymczasowym oraz inne kwestie, istotne z punktu widzenia osób pracujących w tej branży.
Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do właścicieli i pracowników agencji pracy tymczasowej, a także wszystkich innych osób zajmujących się w praktyce tą tematyką.

Termin: 30 stycznia 2017 r.- godz. 10:00 – 15:00
Miejsce: Hotel Campanile Kraków ul. św. Tomasza 34; 31-023 Kraków

Cena
Koszt uczestnictwa 1 osoby wynosi 599 zł + 23% VAT
Koszt uczestnictwa 1 osoby z agencji zrzeszonej w Stowarzyszeniu Agencji Zatrudnienia wynosi 490 zł + 23% VAT

160920_APT_zmiany_2016_2017.pdf
Członkowie SAZ