Szkolenia

Szkolenie: Akademia Pracy Tymczasowej - 15 grudnia 2016/ Warszawa

Kiedy:2016-12-15
Program:

C&C Chakowski & Ciszek we współpracy ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia SAZ pragnie zaprosić Państwa do udziału w seminarium:


Akademia Pracy Tymczasowej
Zmiana ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych 2017


Najnowsza edycja Akademii Pracy Tymczasowej jest poświęcona nadchodzącym, rewolucyjnym i obszernym zmianom w ustawie o zatrudnianiu pracowników tymczasowych a także w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.
Uczestnicy poznają nowe przepisy prawa pracy, które zrewolucjonizują rynek APT w Polsce Informacje, które uzyskają podczas spotkania mogą przyczynić się do zbudowania ich przewagi nad konkurencją w branży.
Uczestnicy seminarium zostaną zapoznani z praktycznymi aspektami zatrudniania pracowników tymczasowych. Omówione zostaną m.in. szczegółowe obowiązki i uprawnienia poszczególnych podmiotów pracy tymczasowej, prawidłowe konstruowanie umów dotyczących pracy tymczasowej (umowa z pracownikiem tymczasowym i pracodawcą użytkownikiem) oraz udzielania urlopów pracownikom tymczasowym oraz inne kwestie, istotne z punktu widzenia osób pracujących w tej branży.
Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do właścicieli i pracowników agencji pracy tymczasowej, a także wszystkich innych osób zajmujących się w praktyce tą tematyką.

Termin: 15 grudnia 2016 r.- godz. 10:00 – 15:00

Miejsce: Warszawa

Cena
Koszt uczestnictwa 1 osoby wynosi 599 zł + 23% VAT
Koszt uczestnictwa 1 osoby z agencji zrzeszonej w Stowarzyszeniu Agencji Zatrudnienia wynosi 490 zł + 23% VAT

Program i szczegóły rejestracji znajdują sie w załączniku

161215_APT_zmiany_2017_Warszawa.pdf
Członkowie SAZ