Szkolenia

SZKOLENIA Z ZUS: "KONTROLA ORZEKANIA O CZASOWEJ NIEZDOLNOŚCI DO PRACY Z POWODU CHOROBY ORAZ WYSTAWIANIA"

Kiedy:2021-08-24
Gdzie:stacjonarnie
Więcej na:www.saz.org.pl/artykuly/szkolenia/szkolenia-z-zus-quotkontrola-orzekania-o-czasowej-niezdolnosci-do-pracy-z-powodu-choroby-oraz-wystawianiaquot/
Zapisy:www.saz.org.pl
Program:

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na otwarte bezpłatne webinarium pt. 'Kontrola orzekania o czasowej niezdolności do pracy z powodu choroby oraz wystawiania zaświadczeń lekarskich'. To kolejne spotkanie z cyklu szkoleń przygotowanych przez Pracodawców RP we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Szkolenie odbędzie się we wtorek, 24 sierpnia, o godz. 12:00. Uczestnictwo wymaga rejestracji na platformie ClickMeeting. Rejestracja jest dostępna tutaj.

Webinar poprowadzi:

Katarzyna Grubka, Naczelnik Wydziału Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji w II Oddziale ZUS w Warszawie. Katarzyna Grubka jest wieloletnim pracownikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Od początku pracy związana z Wydziałem Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji, obecnie jest Naczelnikiem tego Wydziału. Uczestniczyła w promowaniu e-ZLA oraz koordynowała wdrażanie projektu e-AKTA. Wielokrotnie organizowała i prowadziła szkolenia dla klientów Zakładu oraz płatników składek. Tematyką kontroli zwolnień lekarskich zajmuje się od 2009 roku.

Agenda:

  • Podstawa prawna
  • Tryb przeprowadzania kontroli
  • Kontrola prawidłowości orzekania – współpraca z płatnikami składek
  • Postępowanie wyjaśniające dotyczące wstecznych E-ZLA

W trakcie webinarium możliwe będzie zadawanie pytań na czacie.

Zapis webinarium będzie dostępny na kanale Pracodawców RP w serwisie YouTube.

Serdecznie zapraszamy!

Prowadzący:
Monika Gładoch
Prof. UKSW
Członkowie SAZ