Szkolenia

Szkolenia dla APT/ Chakowski i Ciszek

Kiedy:2015-05-19
Program:

Zapraszamy Państwa na seminaria organizowane przez C&C Chakowski & Ciszek wraz ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) pt. 

“Delegowanie pracowników do krajów UE 2015 - Podatki Ubezpieczenia Kontrowersje” – 19 maja 2015, Warszawa

Na seminarium zostaną przedstawione szczegółowe kwestie związane z dotychczasowymi i nowymi przepisami unijnymi w zakresie delegowania pracowników, w tym nowe obowiązki pracodawców, uprawnienia i obowiązki państw członkowskich, etc., a także zasady opodatkowania i oskładkowania osób pracujących za granicą. 

  
“Akademia Pracy Tymczasowej - zmiany 2015- Planowane zmiany w ustawie o APT" –27 maja 2015, Warszawa
Najnowsza edycja Akademii Pracy Tymczasowej jest odpowiedzią na bieżące problemy, z jakimi spotykają się przedstawiciele branży agencji zatrudnienia w Polsce. 

Polskie ustawodawstwo nie reguluje wszystkich kwestii związanych z pracą tymczasową w sposób jednoznaczny. Przyczynia się to do powstawania szeregu problemów praktycznych zarówno po stronie agencji pracy tymczasowej, jak i pracodawców użytkowników. Poznanie interpretacji obowiązujących przepisów Państwowej Inspekcji Pracy oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej pozwoli uniknąć potencjalnych zagrożeń i lepiej poznać instytucję pracy tymczasowej. 

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w załączniku.

Przypominamy, że dla Członków SAZ i OKAP cena za udział w seminarium wynosi odpowiednio 490 zł + VAT i 540 zł + VAT.

UWAGA decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona. 

Kontakt: m.chakowski@cc.info.pl, tel. 668 163 241 

 

150519_delegowanie_APT_podatki_ubezpieczenia.pdf
150527_APT_zmiany2015.pdf
Członkowie SAZ