Szkolenia

Seminarium: Akademia pracy Tymczasowej - Zmiana ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych 2016

Kiedy:2016-09-20
Program:

C&C Chakowski & Ciszek we współpracy ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) zaprasza na seminarium:  

AKADEMIA PRACY TYMCZASOWEJ - Zmiana ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych 2016 (20.09.2016)

Najnowsza edycja Akademii Pracy Tymczasowej jest poświęcona nadchodzącym, rewolucyjnym i obszernym zmianom w ustawie o zatrudnianiu pracowników tymczasowych a także w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Uczestnicy poznają nowe przepisy prawa pracy, które zrewolucjonizują rynek APT w Polsce Informacje, które uzyskają podczas spotkania mogą przyczynić się do zbudowania ich przewagi nad konkurencją w branży.

Uczestnicy seminarium zostaną zapoznani z praktycznymi aspektami zatrudniania pracowników tymczasowych. Omówione zostaną m.in. szczegółowe obowiązki i uprawnienia poszczególnych podmiotów pracy tymczasowej, prawidłowe konstruowanie umów dotyczących pracy tymczasowej (umowa z pracownikiem tymczasowym i pracodawcą użytkownikiem) oraz udzielania urlopów pracownikom tymczasowym oraz inne kwestie, istotne z punktu widzenia osób pracujących w tej branży.

Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do właścicieli i pracowników agencji pracy tymczasowej, a także wszystkich innych osób zajmujących się w praktyce tą tematyką.

 

Termin: 20 września 2016 r.- godz. 10:00 – 15:00 Miejsce: Warszawa

 

Wykładowca:

dr Maciej Chakowski jest prawnikiem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jest adiunktem i wykładowcą prawa pracy na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego. Jest wspólnikiem zarządzającym w kancelarii C&C Chakowski & Ciszek specjalizującej się w prawnych aspektach zatrudnienia. Był członkiem zespołu prawnego przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów RP zajmującego się m. in. zmianami w przepisach Kodeksu pracy. Jest autorem wielu publikacji z zakresu polskiego i europejskiego prawa pracy m. in. współautorem dwóch komentarzy do Kodeksu pracy.

 

Cena

Koszt uczestnictwa 1 osoby wynosi 599 zł + 23% VAT

Koszt uczestnictwa 1 osoby z agencji zrzeszonej w Stowarzyszeniu Agencji Zatrudnienia albo OKAP wynosi 490 zł + 23% VAT

Program:

160920_APT_zmiany_2016_2017.pdf
Członkowie SAZ