Konferencje

Targi Outsourcing- Usługi dla Twojego biznesu

Targi Outsourcing ? Usługi dla Twojego biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, organizowane w ośrodku targowym - Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 16-17 października 2014 roku. Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności.

arrow

Przystanek HR- Podlasie/ 4 czerwca, Białystok

Przystanek HR - Podlasie to cykliczna inicjatywa skierowane do specjalistów branży HR, przedsiębiorców, właścicieli firm i wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania zasobami ludzkimi na Podlasiu.

arrow

Spotkanie sekcji APT/ Gdańsk 12 czerwca 2014

12.06.2014 w Gdańsku odbędzie się drugie w tym roku spotkanie sekcji APT. Część oficjalna zaplanowana jest na stadionie PGE ARENA w strefie Prestige Club. Gościem spotkania merytorycznego będzie Przedstawiciel Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku, który zreferuje temat możliwości współpracy Urzędów Pracy z agencjami zatrudnienia. Gospodarzem spotkania na stadionie jest Toolip HR, nasza agencja członkowska, dzięki której będziemy mieć możliwość również zwiedzenia stadionu.

arrow

Nakręceni na HR! 12-13 czerwca rusza HRcamp

HRcamp to największa konferencja w Polsce poświęcona rekrutacji i employer branding. VI edycja HRcamp odbędzie się warszawskim kinie Praha już 12-13 czerwca 2014 r. Organizatorami konferencji są HRstandard.pl i eRecruiter.

arrow

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd