Aktualnosci

X edycja Wieczoru Rekrutera i konkurs Perły HR - weź udział!

Już 12 października odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży HR w Polsce – Wieczór Rekrutera. W tym roku obchodzi ono 10 edycję - jubileusz. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w Opera Club w Warszawie, zostaną wyłonieni laureaci konkursu Perły HR - najlepsi konsultanci,

In-house rekruterzy, najlepsze firmy z branży HR w Polsce (zgłoszenia do 14 września 2017 r.).

Statuetki przyznane zostaną w pięciu kategoriach:

  • Recruitment Consultant of the Year,
  • Recruitment Company of the Year,
  • In-house Recruiter,
  • In-house Recruitment Team,
  • Employer Branding Campaign of the Year (nowość).

Konkurs Perły HR to pierwszy w Polsce ranking, mający na celu nagrodzenie przedstawicieli firm specjalizujących się w dostarczaniu szeroko rozumianych usług HR oraz In-house Rekruterów. Głównym założeniem jest nagrodzenie przedstawicieli branży, którzy swoją pracą i nastawieniem przyczyniają się do rozwoju i popularyzacji usług rekrutacyjnych w Polsce oraz poprzez swoje dobre praktyki wyróżniają się na rynku. Co ważne, nie wiąże się z żadnymi komercyjnymi zobowiązaniami ze strony firm biorących w nim udział. Jest to wydarzenie non-profit, które ma na celu poprawę wizerunku branży HR w  Polsce.

O werdykcie zadecyduje Jury w składzie: Magdalena Bubela - Dyrektor HR oraz Członek Zarządu
w Avon Polska, Andrzej Borczyk - Dyrektor Personalny i Członek Zarządu w Grupie Żywiec oraz członek think tanku HR Influencers, Cezary Mączka - Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Członek Zarządu w  Budimex SA.

Uroczyste rozdanie nagród nastąpi na Gali Pereł HR podczas Wieczoru Rekrutera. Najlepsi rekruterzy
w Polsce, oprócz prestiżowych statuetek otrzymają także atrakcyjne nagrody rzeczowe,
m.in. trzymiesięczny dostęp do zaawansowanej wyszukiwarki kandydatów wraz ze szkoleniem od GoldenLine, wyjazd do SPA ufundowany przez InfoPraca.pl, voucher na usługi Farma Projektów Interactive, kosmetyki ufundowane przez Avon Polska, bilety wstępu na szkolenia i wiele innych. Podczas Wieczoru Rekrutera odbędzie się także tradycyjna loteria wizytówkowa dla wszystkich uczestników wydarzenia. 

Sponsorem Głównym wydarzenia jest portal: InfoPraca.pl

Partnerami wydarzenia do tej pory zostali: Polskie Forum HR, HR Influencers, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, GoldenLine, Fundacja Pro Progressio, Outsourcing Portal, Personel Plus, Farma Projektów Interactive, Sedlak&Sedlak, Akademia Rekomendacji Grzegorza Turniaka, Tygrysy Biznesu, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, Opera Club

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.perlyhr.com

(informacja prasowa www.magazynrekruter.pl)

 

Kontakt:

 

Urszula Bosiacka,

Sylwia Zając

Tel. +48 22 462 63 60
E-mail: nagrody@magazynrekruter.pl
www.perlyhr.com

Członkowie SAZ