image-description

Sekcja Agencji Pracy Tymczasowej (SAPT) i Sekcja Agencji Opieki (SAO) wybrały nowe władze

Nowy zarząd Sekcji Agencji Pracy Tymczasowej SAZ

Działająca w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) Sekcja Agencji Pracy Tymczasowej (SAPT) wybrała nowy zarząd na kolejną 3-letnią kadencję. Głosowanie odbyło się 5. marca, w czasie spotkania członków Sekcji.

Przewodniczącym SAPT został jednogłośnie po raz kolejny Michał Podulski, a wiceprzewodniczącą Aneta Janik-Barciś.  


Michał Podulski pełni także nadal funkcję wiceprzewodniczącego SAZ, a na co dzień od 2010 r. związany jest firmą Toolip HR, w której odpowiada za rozwój portfela klientów i strategię marketingową jako członek zarządu i dyrektor do spraw sprzedaży. Ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia związany od 2013 roku.

 

Aneta Janik-Barciś jest prezesem zarządu spółki Macro-Work, którą założyła w 2008 roku i której do dziś jest współwłaścicielką. 0d 2015 roku firma jest członkiem SAZ. Nowa wiceprezes SAPT jest też zaangażowana w działalność społeczną, m.in. jako członkini Klubu Kobiet Przedsiębiorczych oraz Stowarzyszenia „Piękna Twarz Biznesu”.

 

 

Sekcja Agencji Opieki SAZ z nowym zarządem

Działająca w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) Sekcja Agencji Opieki wybrała nowy zarząd. Kolejna kadencja sekcji upłynie pod przewodnictwem pana Macieja Kopaczyńskiego, którego wspierał będzie wiceprzewodniczący pan Krzysztof Jakubowski.


Maciej Kopaczyński jest współzałożycielem i prezesem Grupy LAXO. Z wykształcenia i zamiłowania informatyk, absolwent Wydziału Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest zdeklarowanym fanem Elona Muska i technologii zmieniających świat.

 

 

 

Krzysztof Jakubowski od 2009 roku pracuje w spółce InterKadra, gdzie obecnie pełni funkcję wiceprezesa zarządu oraz dyrektora handlowego. Określa siebie jako perfekcjonistę, ale obdarzonego dużym poczuciem humoru i autoironii. Z branżą doradztwa personalnego związany jest praktycznie od początku swojej kariery zawodowej.

 

 

Sekcja Agencji Opieki SAO przez ostatnie 3 lata działalności zorganizowała 16 spotkań w trakcie których członkowie otrzymali wiedzę zarówno o bieżących jak i o planowanych zmianach prawnych. Sekcja regularnie przesyła swoje propozycje m.in. do Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i Polskich władz w zakresie lepszego dostosowania prawa do realiów Agencji Opieki.

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd