Aktualnosci

Ponad 60 biur agencji pracy tymczasowej znajdzie się pod lupą kandydatów!

22 czerwca 2017 r. w biurach 19 ogólnopolskich agencji pracy tymczasowej w 30 polskich miastach rozpocznie się Dzień Zmian. To druga tego typu 12-godzinna akcja, podczas której personel agencji zatrudnienia będzie odpowiadał kandydatom na wszelkie pytania o pracę tymczasową i działanie samych pośredników.

Rekruterzy będą pomagali w przygotowaniu CV i doradzą jak zaplanować swój rozwój zawodowy. Organizatorzy zapraszają każdego, kto chce zmienić swoją sytuację zawodową, potrzebuje pomocy przy szukaniu pracy, którą da się dopasować do innych zajęć lub po prostu dowiedzieć się jak działa Agencja Pracy Tymczasowej.

Dzień Zmian, organizowany po raz drugi przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, zaangażuje niemal wszystkich pracowników i szefów agencji. Goście będą mieli pierwszego dnia lata okazję zajrzeć za kulisy ich pracy i zapytać o prawie każdy szczegół.

"Pracownicy tymczasowi, którzy wykonują swoje obowiązki w systemach zmianowych mogą nawet odczuć pewną satysfakcję, widząc swoich pracodawców z agencji (bo przecież to one w świetle prawa zatrudniają) którzy również będą pracować na zmiany”- uśmiecha się Michał Podulski, kierujący Sekcji APT Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

 

"Na niektóre pytania, np. o kwestie chronione tajemnicą handlową oczywiście nie będziemy mogli odpowiedzieć, ale to chyba zrozumiałe dla każdego dorosłego człowieka. Od 8 rano do godziny 20 jesteśmy do dsypozycji. Nie wątpię, że spory odsetek naszych gości zaopatrzy się w interesujące ich oferty pracy a zdecydowani będą mogli poczynić pierwsze kroki w stronę zatrudnienia.”- dodaje Podulski.

 

Już dziś można zadawać organizatorom pytania za pośrednictwem formularza na stronie https://dzienzmian.pl/#contact Warto również zajrzeć na fanpage https://www.facebook.com/dzienzmiansaz/

 

Członkowie SAZ