image-description

Mistrz Biznesu 2016 - Jobman Group Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej Jobman Group Sp. z o. o. działająca na rynku już od 15 lat udowadnia, że jakość oferowanych usług, profesjonalizm i zasady fair play są wartościami docenianymi. Ostatnia z nagród jaką otrzymała agencja, a ma ich na swym koncie już wiele jest nagroda/tytuł „Mistrz Biznesu 2016” w kategorii usługi dla biznesu. Tą prestiżową nagrodę co rocznie przyznaje magazyn Businessman.pl.

 Agencja Jobman Group Sp. z o. o. stanęła na podium wraz z takimi przedsiębiorstwami jak Alior Bank (kategoria "Bankowość"), Media Market Saturn Holding (kategoria "Sieć sprzedaży") czy też Provident Polska (kategoria "Finanse").

 Jobman Group Sp. z o. o. kolejny raz pokazuje nam, że nagrody motywują do dalszych działań.

Agencja od lat rozwija się i realizuje swoją wizję bycia na rynku : „Chcemy wyznaczać trendy w kreowaniu i wdrażaniu innowacyjnych, odpowiadających na potrzeby rynku pracy rozwiązań w naszej branży w Polsce. Naszą ambicją jest również poprawa wizerunku agencji zatrudnienia.”

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia do którego przynależy nagradzana agencji Jobman Group Sp. z o. o. utożsamia się z wizją przedsiębiorstwa, kibicuje i trzyma kciuki za dalsze osiągnięcia.

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd