image-description

LAVORO Nowym Członkiem SAZ

Lavoro Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, to spółka prawa handlowego, której głównym profilem działalności jest rekrutacja i udostępnianie pracowników. Spółka działa w oparciu o wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikat podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 9603.  Działalność Agencji Zatrudnienia pozwala na świadczenie usług w szeroko pojętym zakresie pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego i doradztwa personalnego. Nasi doradcy zawodowi wyposażeni w techniki i narzędzia nowoczesnego HR rekrutują i selekcjonują kandydatów do zatrudnienia pod kątem specyfiki działalności, strategii personalnej oraz kultury organizacyjnej podmiotu współpracującego z nami w danym projekcie.

W naszej ofercie znajdują się usługi leasingu pracowniczego wykonywane  przez osoby niepełnosprawne. Poprzez propagowanie takich działań Lavoro Sp. z o.o. przyczynia się do zwiększenia zatrudnienia osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy, oraz sprzyja kształtowaniu pozytywnego wizerunku takich osób jako pełnowartościowych i zmotywowanych na osiągnięcie sukcesu zawodowego pracowników. Klientami Lavoro Sp. z o.o. są podmioty uchodzące za liderów w swoich branżach, szukający do współpracy partnera którego profesjonalizm i skuteczność pozwala na obdarzenia go zaufaniem w tak ważnym aspekcie jak zasoby ludzkie. Nasi doradcy zawodowi posiadają doświadczenie w realizacji zadań z obszaru działalności kluczowych klientów takich jak branża motoryzacyjna, AGD, przetwórstwo i fabrykacja mięsa, oraz innych.

Współpracując ze Spółką nasi partnerzy zyskują więc podwójnie. Otrzymują świetnie wyselekcjonowanego pracownika, ale również poprzez korzystanie z naszych usług zostaje im udzielona ulga na obowiązkowe wpłaty na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wyliczona na poziomie min. 40% wartości sprzedanej usługi. Współpraca z Lavoro Sp. z o.o. optymalizuje koszty pracy, oraz wpływa znacząco na zmniejszenie obciążeń podatkowych ( PIT, CIT, VAT).

Dbając o swój ciągły rozwój Lavoro Sp. z o.o. wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. 

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd