image-description

IV edycja Wieczoru Rekrutera oraz gala wręczenia Nagród Rekrutera już za nami!

29 kwietnia w klubie Organza w Warszawie odbyła się czwarta edycja jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Wieczór Rekrutera okazał się doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z obszaru rekrutacji oraz human resources. Tegoroczna edycja okazała się wyjątkowa jeszcze z jednego powodu. Po raz pierwszy wręczone zostały Nagrody Rekrutera dla najlepszych agencji rekrutacyjnych, zatrudnienia i doradztwa personalnego w Polsce.

Wieczór Rekrutera nieprzypadkowo cieszy się opinią jednego z najważniejszych dla branży rekrutacyjnej wydarzeń w kraju. Wydarzenie, które poprowadził Andrew Samu, po raz kolejny okazało się strzałem w dziesiątkę. Uczestnicy, którzy zjawili się w klubie tego wieczoru bardzo licznie, uczestniczyli w ożywionej dyskusji oraz bawili się wspólnie, a goście specjalni zaszczycili wszystkich zebranych swoimi przemówieniami. Mieliśmy przyjemność wysłuchać m.in. Austina Birksa, członka Zarządu firmy Verita HR Polska, Grzegorza Turniaka, założyciela BNI Polska oraz Aleksandry Radziewskiej, redaktor naczelnej magazynu Rekruter.

                                                                                                                                               

Kulminacyjnym punktem wieczoru było bez wątpienia wręczenie statuetek dla najlepszych agencji rekrutacyjnych w Polsce. Statuetki Nagród Rekrutera w kategorii Best Small Recruitment Company in Poland, z rąk Konrada Krzemińskiego (Talent Base), otrzymały: Bergman Engineering (I miejsce) oraz Adore HR (II miejsce). Za aktywną działalność w mediach społecznościowych wyróżniona została także firma Carpenter Consulting. W kategorii Best Medium Recruitment Company in Poland nagrody wręczyła Monika Kamińska ze Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. I miejsce w tej kategorii zajęło Devonshire, a II przypadło firmie CPL Jobs. Firmom nominowanym do Nagród Rekrutera w kategorii Best Large Recruitment Company in Poland statuetki wręczył Marek Jurkiewicz z serwisu InfoPraca. Otrzymały je agencje: Antal i Adecco (I miejsce ex aequo) oraz Hays i Job Impulse (II miejsce ex aequo).

Wieczór Rekrutera okazał się jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń, budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które na co dzień rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne. Atmosfera klubu pozwoliła na chwilę relaksu. Atrakcyjne nagrody główne, które zostały ufundowane przez sponsorów i partnerów wydarzenia, trafiły do rekruterów, którzy wzięli udział w losowaniu. Do wygrania były m.in: bilety na Orange Warsaw Festival ufundowane przez portal InfoPraca, bilety na koncerty Petera Gabriela oraz Il Divo sprezentowane przez Polskapresse, tablet ufundowany przez LinkedIn, szkolenie w ramach Akademii Asesora EY, a także zestawy książek od Personel Plus oraz Nowoczesnej Firmy.

Wieczór Rekrutera to cykliczne spotkanie, którego głównym zamierzeniem jest ukazanie potencjału branży rekrutacyjnej. Dodatkowo celem organizatorów było przybliżenie zakresu działalności agencji zatrudnienia, poprzez umożliwienie swobodnej wymiany poglądów i zaciśnięcie więzów pomiędzy samymi rekruterami oraz nagrodzenie najlepszych z nich. Wydarzenie zgromadziło ponad 300 uczestników i udowodniło zapotrzebowanie na tego typu eventy. Niepowtarzalna atmosfera ułatwiła dokładne zapoznanie się z firmami działającymi w obszarze HR, a także dała szansę na poszerzenie sieci kontaktów biznesowych. Wszyscy goście opuszczali lokal z uśmiechami na ustach, nic dziwnego więc, że organizatorzy już szykują kolejną edycję Wieczoru Rekrutera.

Sponsorami wydarzenia byli: infoPraca, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia oraz Talent Base, a partnerami Wieczoru Rekrutera zostali: LinkedIn, Personel Plus, Nowoczesna Firma, Polskapresse oraz EY.

Odczucia uczestników i zdjęcia znajdziecie poniżej. Dziękujemy, że po raz kolejny tak licznie odwiedziliście nasze wydarzenie!

Renata Wrocławska- Koordynator ds. administracji i HR, HRO Personnel

Jak co roku uczestniczyliśmy w Wieczorze Rekrutera, niezwykłej imprezie dla branży rekrutacyjnej. Dlaczego niezwykłej? Ponieważ jest to jedyny taki wieczór w roku kiedy wszystkie osoby związane z HRem bawią się wspólnie w jednym rytmie. Organizatorzy zapewnili przyjazną atmosferę i gorący klimat, dzięki którym wieczór należał do bardzo udanych.

Dodatkowe atrakcje typu rozdanie Nagród Rekrutera oraz losowanie nagród dla uczestników rozbudziły wiele pozytywnych emocji  oraz nutkę rywalizacji. Dla mnie natomiast najważniejsze były spotkania z ludźmi, wymiana myśli oraz nawet odświeżenie starych znajomości.

Oby więcej takich wydarzeń! Zapewniamy o naszej obecności w dalszych edycjach!

Anna Kulawiak, Senior Consultant Antal SSC/BPO

Według mnie Wieczór Rekrutera to jedno z ciekawszych i ważniejszych wydarzeń w branży rekrutacyjnej w roku. Tegoroczna edycja cieszyła się dużą popularnością wśród pracowników małych, średnich jak i dużych agencji oraz osób reprezentujących wewnętrzne działy HR. Dało to świetną okazję do networkingu, wymiany doświadczeń zawodowych oraz zawarcia nowych biznesowych kontaktów. Dla mnie osobiście był to szczególnie wyjątkowy wieczór gdyż miałam okazję odebrać nagrodę za I miejsce, którą firma Antal International otrzymała w kategorii Best Large Recruitment Company. Według mnie atmosfera panująca w klubie pozwoliła na chwilę relaksu i dała możliwości do świętowania ogromnego sukcesu naszej firmy. Dodatkową atrakcją wieczoru było losowanie atrakcyjnych nagród wśród uczestników wydarzenia. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję WR.  

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd