Aktualnosci

Ostatnie spotkanie z cyklu Akademia SAZ

07.02.2014 r. w siedzibie SAZ w Warszawie odbyło się ostatnie z 6 spotkań Akademii SAZ. Gościliśmy p. Pawła Lipnickiego, który na co dzień jest aktorem jak również trenerem tzw. szkoleń miękkich. Podczas warsztatu niejednokrotnie używał swojego talentu aktorskiego pracując wyłącznie ciałem, nie posiłkując się żadnymi prezentacjami ani materiałami dla uczestników.

Zaznajomił nas z dziewięcioma stopniami wystąpień publicznych dla uczestników zaawansowanych. Bardzo interesująco opowiadał również o stresie i jego wpływie na nasze życie, przytaczając różne studia przypadku. Nie zabrakło oczywiście ćwiczeń w wykonaniu uczestników, które zawsze stanowiły element humorystyczny spotkań Akademii.                                                        

Podsumowując cały projekt od strony uczestników – był on przede wszystkim możliwością bliższego poznania się nawzajem i zbudowania zaufania. Zdaniem Tomasza Farany – Wspomniane 6 spotkań miało charakter warsztatów, a zatem dało możliwość wykazania się różnymi predyspozycjami, jak również zaprezentowania własnego spojrzenia na biznes.

Wg Leszka Zielińskiego- Nie można bagatelizować nabytej wiedzy podczas Akademii, gościliśmy wszakże niemalże same autorytety ze świata coachingu, za spotkanie z którymi w innych okolicznościach trzeba byłoby słono zapłacić.

Andrzej Grudniok z kolei podkreślił wartość praktyczną naszych szkoleń. Określił je jednym zdaniem: Od praktyków, dla praktyków!

Członkowie SAZ