image-description

7 XII "ŚLĄSKI HR - od projektu do efektu"

Śląskie to drugi największy rynek pracy w Polsce, charakteryzujący się wysoką liczbą stanowisk  w sektorach produkcji i usług, szczególnie mocno dotkniętych deficytem kandydatów i wysoką fluktuacją pracowników. 7 grudnia zajmiemy się takimi zagadnieniami jak: wyzwania, potrzeby, rozwój branży HR, proces rekrutacji i zatrudniania, relacje pracodawca-pracownik, pokolenie XYZ na rynku pracy, HR Business Partner, narzędzia efektywności, rynek szkoleń/ coachingu w Polsce, CSR, employer branding, onboarding, zaangażowanie w pracę, optymalizacja procesów HR i wieloma innymi.

Zapraszamy do udziału osoby zainteresowane rozwojem branży Human Resources w regionie śląskim, Wydarzenie jest przeznaczone przede wszystkim dla HR menedżerów, konsultantów personalnych, pracodawców, specjalistów kadr i płac, trenerów, rekruterów, coachów, mentorów oraz HR business partnerów.

Na uwagę zasługuje nowatorska formuła spotkania. Open Space Technology to proces samoorganizacji grupy, w którym uczestnicy tworzą program i jego zawartość dopiero w trakcie trwania konferencji. Sami proponują tematy i angażują się w najbardziej interesujące ich zespoły robocze, które wybierają w trakcie trwania konferencji.

 

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd