Zarząd

Prezes Zarządu

Prezes Zarządu SAZ

Iwona Szmitkowska, Work Service S.A.

Strona www: www.workservice.pl

Absolwwntka Francusko-Polskich studiów podyplomowych w zakresie zarządzania na Uniwersytecie w Poznaniu i Rennes. W 2015 roku ukończyła program IESE Business School w Barcelonie.

W 2016 roku została uznana przez Staffing Industry Analysts za jedną ze 100 najbardziej wpływowych kobiet w światowym sektorze HR. Posiada wieloletnie doświadczenie w różnych specjalizacjach biznesowych. Karierę zawodową rozpoczynała w branży promocyjnej i medialnej.

Od 2003 roku związała się z Work Service i sektorem usług personalnych. Na przestrzeni lat przebyła drogę od prowadzenia oddziału w Bydgoszczy, przez pełnienie funkcji Dyrektora Regionu i Prokurenta, po objęcie w 2013 roku stanowiska Wiceprezesa Zarządu. Obecnie W Grupie Work Service odpowiada za prowadzenie Pionu Kadr i Płac, sprawuje nadzór nad polityką HR, a także pełni funkcję Prezesa Fundacji Work Service

Jest członkiem Rady Nadzorczej Krajowego Centrum Pracy, a od 2016 roku pełni również funkcję Przewodniczącej Platformy HR, działającej w ramach organizacji Pracodawcy RP.

Członek Zarządu

Wiceprezes Zarządu SAZ

Krzysztof Jakubowski, InterKadra Sp. z o.o.

Strona www: www.interkadra.pl

W InterKadrze pracuje od 2009 roku. Pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu oraz Dyrektora Handlowego. W pracy kieruje się zasadami Anity Roddick, brytyjskiej businesswoman, która często powtarzała: „Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej”. Perfekcjonista, ale obdarzony dużym poczuciem humoru i autoironii. Z branżą doradztwa personalnego związany jest praktycznie od początku swojej kariery zawodowej.

Członek Zarządu

Wiceprezes Zarządu SAZ

Aneta Janik-Barciś, Macro-Work Sp. z o.o.

Strona www: www.macrowork.pl

Prezes Zarządu Macro-Work Sp. z o.o. od 2008 roku. Założycielka i współwłaścicielka firmy, dzięki osobistym doświadczeniom zawodowym poznała pracę tymczasową od podszewki, sama pracując podczas studiów jako pracownik hipermarketu przez agencję pracy Worker sp. Z o.o. (2003- 2005), później awansując na stanowisko koordynatora, a następnie kierownika regionu (2005-2007). Dzięki temu szanuje i dba o swoich pracowników. Od 2015 roku członek Stowarzyszenia Agencji Pracy Tymczasowej, członkini Klubu Kobiet Przedsiębiorczych oraz Stowarzyszenia "Piękna Twarz Biznesu". Angażuje się w działalności charytatywną i wspiera młode osoby. Zaraża pozytywną i niewyczerpalną energią.

Członek Zarządu

Wiceprezes SAZ – Przewodniczący sekcji Agencji Pracy Tymczasowej

Michał Podulski, Toolip HR

Strona www: www.toolip.pl

Z firmą Toolip związany praktycznie od momentu jej powstania. Faktyczną pracę na rzecz firmy rozpoczął pod koniec 2010 roku. Pełni funkcję Członka Zarządu i Dyrektora do spraw Sprzedaży. Odpowiada za rozwój portfela klientów, a także za strategię marketingową. Ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia związany od 2013 roku. Od kwietnia 2016 pełni funkcję Przewodniczącego Sekcji Agencji Pracy Tymczasowej.

Członek Zarządu

Wiceprezes SAZ - Przewodniczący Sekcji Agencji Opieki

Maciej Kopaczyński , Laxo Care

Strona www: www.laxo.pl

Współzałożyciel grupy LAXO i obecny Prezes Zarządu. Informatyk z wykształcenia i zamiłowania. Absolwent Wydziału Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielki fan Elona Muska i technologii zmieniających świat. W biznesie zapatrzony na Jacka Welcha. Nie lubi stagnacji, uważa, że w biznesie ciągłe zmiany i ulepszenia prowadzą do sukcesu. Trzy proste wyrazy określają jego całą maksymę życiową - „Szybciej, lepiej, więcej”.

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd