Sekcja Agencji Pracy Tymczasowej:

image

Alikon Sp. z o.o.

Strona www: www.alikon.pl

e-mail: office@alikon.pl

Alikon Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się toruńską Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutowaniu pracowników na terenie Ukrainy, Białorusi i innych państwa zza Wschodniej granicy oraz udostępnianiu ich pracodawcom na rynku polskim.

image

EMAT HRC Elżbieta Matysiak

Strona www: www.emat.com.pl

e-mail: info@emat.com.pl

image

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co KG/Oddział Polska

Strona www: www.fair-ahaus.de

e-mail: info@fair-torun.pl

Fair Personal + Qualifizierung stawia na uczciwość, jakość i długofalowość. W firmie FAIR, człowiek stoi w centrum zainteresowania. Nasze profesjonalne szkolenia oraz partnerskie podejście do klienta i pracowników sprawia ze od 2000 roku odnosimy sukcesy jako agencja pracy tymczasowej jak i pośrednictwo pracy. W 2017r. zdobyliśmy 1 miejsce jako najlepsza Agencja Pracy Tymczasowej w Niemczech pośród agencji zatrudniających do 1000 osób. Cieszymy się z wielu zadowolonych klientów i pracowników, których mogliśmy pozyskać

image

Fast Service

Strona www: www.fastservice.home.pl

e-mail: fastservice-group@fast-service.com.pl

image

Flame Employment Polska

Strona www: www.flamejobs.pl

e-mail: biuro@flamejobs.pl

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. W pierwszym okresie funkcjonowania naszej firmy działaliśmy jako Agencja Pośrednictwa Pracy świadcząca głównie usługi dostarczania pracowników dla klientów zagranicznych, zwłaszcza na rynek brytyjski. W Wielkiej Brytanii współpracujemy z różnymi agencjami zatrudnienia, które pomagają nam docierać do największych firm brytyjskich w tym także notowanych na londyńskiej giełdzie.

image

GP People Sp. z o.o.

Strona www: www.gppeople.pl

e-mail: kontakt@gppeople.pl

image

In Temporis Polska

Strona www: www.intemporis.eu/pl/

e-mail: sekretariat@intemporis.eu

Agencja Pracy In Temporis Polska Sp. z o.o. od roku 2005 figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia Urzędu Marszałkowskiego województwa lubelskiego pod numerem 1954. Siedziba oraz główne biuro operacyjne znajdują się w Lublinie. Od wielu lat prowadzimy działalność udostępniania pracowników tymczasowych na terenie Polski, Francji i Rumunii. Od roku 2010 działamy w Belgii, a od 2012 rozwijamy i organizujemy swoją aktywność również w Niemczech. Wartości, którymi się kierujemy, to absolutnie jednakowe podejście dopracownika i pracodawcy jako dwóch równoważnych dla nas elementów procesu zatrudnienia. Tylko takie postrzeganie zjawiska pracy tymczasowej daje gwarancję satysfakcji trzem stronom: pracownikowi, pracodawcy i Agencji.

image

INTERIMAX APT sp. z o.o.

Strona www: www.interimax.com

e-mail: krakow@interimax.com

image

InterKadra Sp. z o.o.

Strona www: www.interkadra.pl

e-mail: info@interkadra.pl

InterKadra jest krakowską agencją pracy i doradztwa personalnego. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

image

IPF Global Sp. z o.o.

Strona www: www.ipf.jobs

e-mail: biuro@ipf.jobs

Agencja IPF Global należy do holdingu IPF Group, który rozwija sieć rekruterów, przedstawicieli regionalnych i koordynatorów projektów w Polsce i za granicą, m.in. we Francji, na Ukrainie i na Białorusi. IPF Global współpracuje z polskimi i niemieckimi klientami ze wszystkich sektorów gospodarki w zakresie delegowania pracowników tymczasowych od 2013 roku. Agencja IPF bierze odpowiedzialność za całość procesu administracyjnego związanego z delegowaniem pracowników do Niemiec lub zatrudnieniem cudzoziemców na terytorium Polski.

image

JAGA Temp sp. z o. o.

Strona www: www.jagatemp.pl

e-mail: biuro@jagatemp.pl

image

Jobman Group

Strona www: www.jobmangroup.pl.

e-mail: biuro@jobmangroup.pl

Jobman Group Sp. z o.o. oferuje pełny zakres profesjonalnych usług leasingu pracowniczego. Zapewniamy liczne rozwiązania autorskie, które zwiększają atrakcyjność współpracy.

image

Lavoro Sp. z o.o.

Strona www: www.lavoro.com.pl

e-mail: lavoro@lavoro.com.pl

image

LAXO Care Sp. z o.o.

Strona www: http://laxocare.pl/

e-mail: opieka@laxocare.pl

image

Macro-Work Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Strona www: www.macrowork.pl

e-mail: macrowork@macrowork.pl

Macro-Work jest dynamicznie rozwijającą się na rynku krajowym agencją pracy tymczasowej. Celem Marco-Work jest umożliwienie obniżenia kosztów działalności klienta poprzez: zatrudnianie pracowników tymczasowych odpowiadających charakterystyce firmy oraz potrzebom i wymaganiom klienta, monitoring działań pracowników, rejestr czasu pracy, doradztwo personalne.

image

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o. o.

Strona www: www.mrjob.pl

e-mail: biuro@mrjob.pl

image

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Strona www: www.polskihr.pl

e-mail: info@polskihr.pl

Polski HR - Temporary Work Sp. z o. o. jest wiodącą agencją pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami, którzy prowadzą działalność w rozmaitych branżach. Pośredniczymy w procesach rekrutacji na rynku polskim i zagranicznym

image

Sanpro Interim BPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s. k.

Strona www: www.sanpro.impel.pl

e-mail: cc.info@impel.pl

image

THR Sp. z o.o.

Strona www: https://thrgroup.pl/

e-mail: office@thrgroup.pl

Pomagamy swoim klientom w zakresie kompleksowej obsługi w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Oferując fachowe doradztwo, profesjonalizm i innowacyjność, dajemy zarówno pracodawcom jak i pracownikom niespotykane dotąd możliwości w kwestii zatrudnienia i kreowania kariery zawodowej.

image

TML - Professional sp. z o. o.

Strona www: www.tml-professional.eu

e-mail: biuro@tml-professional.eu

image

Work & Profit Sp. z o. o.

Strona www: www.workprofit.pl

e-mail: poczta@workprofit.pl

Firma Work & Profit, założona w 2001 roku, jest obecnie jedną z najstarszych i największych niezależnych rodzimych agencji zatrudnienia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom od przeszło 10 lat skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Do chwili obecnej daliśmy pracę przeszło 50 000 pracownikom w całym kraju. Dzięki sieci biur i przedstawicielstw naszym działaniem obejmujemy obszar całej Polski. Naszym znakiem firmowym jest profesjonalizm, wysoki poziom realizacji zleceń oraz elastyczne podejście do potrzeb klienta. Przy każdym realizowanym przez nas projekcie nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną opiekę menadżerów, którzy związani są z nami wieloletnią współpracą.

image

Work Room Sp. z o.o.

Strona www: www.workroom.com.pl

e-mail: biuro@workroom.com.p

Work Room Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski, Niemiec, Holandii czy Norwegii świadcząc usługi HR. Pomagamy swoim klientom w zakresie kompleksowej obsługi w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe

image

Work Service S.A.

Strona www: www.workservice.pl

e-mail: work@workservice.pl

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Żelazna 59 lok. 6.3, 00-848 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd