Członkowie SAZ:

image

A&J Partners sp. z o.o.

Strona www: www.ajpartners.pl

e-mail: rekrutacja@ajpartners.pl, biuro@ajpartners.pl

image

Ad Senior Sp. z o.o.

Strona www: www.adsenior.pl

e-mail: info@adsenior.pl

AD SENIOR to firma oferująca pracę w opiece nad osobami starszymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec.

image

Adiutor

Strona www: www.pomocwdomu.pl

e-mail: biuro@pomocwdomu.pl

"Adiutor" w języku łacińskim oznacza POMOCNIK i to właśnie charakteryzuje naszą działalność. Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu odpowiednich pracowników, a kandydatom do pracy w dopasowaniu odpowiednich dla nich ofert. Specjalizujemy się w doborze pracowników do gospodarstwa domowego ? opiekunek dziecięcych, osób starszych, pomocy domowych. Oferujemy pracę w branży opieki ? zarówno na terenie Polski, Niemiec jak i Luksemburga. Główna siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Prowadzimy też oddziały stacjonarne w Bydgoszczy i Grudziądzu oraz oddziały tymczasowe na terenie innych miast. Wpis do rejestru agencji zatrudnienia, pod numerem 12354.

image

Aktivmed24

Strona www: http://pl.aktivmed24.pl/

e-mail: dariuszkoziel@aktivmed24.pl

Firma Aktivmed24, którą założyliśmy, pozwala na znalezienie legalnej pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Opiekunki seniora otrzymują od nas umowę zlecenie, od której odprowadzane są przez nas wszystkie niezbędne składki, ubezpieczenie (EKUZ - Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego), jasno określony czas pracy i zakres obowiązków. Przed wyjazdem nasze opiekunki otrzymują nieodpłatnie bilet open w obie strony. W czasie trwania zlecenia mogą liczyć na całodobowe wsparcie naszego koordynatora. Praca w Niemczech dla opiekunek osób starszych jest z nami bezpieczna i legalna.

image

Alauctus-Care Sp. z o .o.

Strona www: www.alauctus-care.pl

e-mail: office@alauctus-care.pl

Jedną z głównych dziedzin działalności firmy jest pozyskiwanie i rekrutacja oraz udostępnianie pracowników na terenie kraju, a w szczególności delegowanie ich do pracy za granicą, przede wszystkim do krajów niemieckojęzycznych.

image

Alikon Sp. z o.o.

Strona www: www.alikon.pl

e-mail: office@alikon.pl

Alikon Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się toruńską Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutowaniu pracowników na terenie Ukrainy, Białorusi i innych państwa zza Wschodniej granicy oraz udostępnianiu ich pracodawcom na rynku polskim.

image

ANTAL Sp. z o.o.

Strona www: www.antal.pl

e-mail: warsaw@antal.pl

Antal Sp. z o.o. jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku.

image

Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k.

Strona www: www.gkt-serwis.pl

e-mail: info@gkt-serwis.pl

image

Centrum Eurokontakt

Strona www: www.opiekunki-niemcy.pl

e-mail: centrum-b@o2.pl

image

ECT Sp. z o. o.

Strona www: www.probono.net.pl

e-mail: kielce@probono.net.pl

Pro Bono prowadzi pośrednictwo pracy krajowej i zagranicznej w zawodach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby chorej i starszej, niania, pracownik prac pomocniczych.

image

EMAT HRC Elżbieta Matysiak

Strona www: www.emat.com.pl

e-mail: info@emat.com.pl

image

EUROCARE Sp. z o.o. Sp.k.

Strona www: www.eurocare.com.pl

e-mail: www.eurocare.com.p

Firma za pośrednictwem starannie wyselekcjonowanych i doświadczonych opiekunek zajmuje się świadczeniem usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych w Niemczech. Stale rozwija swoją działalność i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość pracy wykonywanej przez zatrudnione osoby oraz uzyskać zadowolenie klientów w Niemczech.

image

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co KG/Oddział Polska

Strona www: www.fair-ahaus.de

e-mail: info@fair-torun.pl

Fair Personal + Qualifizierung stawia na uczciwość, jakość i długofalowość. W firmie FAIR, człowiek stoi w centrum zainteresowania. Nasze profesjonalne szkolenia oraz partnerskie podejście do klienta i pracowników sprawia ze od 2000 roku odnosimy sukcesy jako agencja pracy tymczasowej jak i pośrednictwo pracy. W 2017r. zdobyliśmy 1 miejsce jako najlepsza Agencja Pracy Tymczasowej w Niemczech pośród agencji zatrudniających do 1000 osób. Cieszymy się z wielu zadowolonych klientów i pracowników, których mogliśmy pozyskać

image

Fast Service

Strona www: www.fastservice.home.pl

e-mail: fastservice-group@fast-service.com.pl

image

Flame Employment Polska

Strona www: www.flamejobs.pl

e-mail: biuro@flamejobs.pl

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. W pierwszym okresie funkcjonowania naszej firmy działaliśmy jako Agencja Pośrednictwa Pracy świadcząca głównie usługi dostarczania pracowników dla klientów zagranicznych, zwłaszcza na rynek brytyjski. W Wielkiej Brytanii współpracujemy z różnymi agencjami zatrudnienia, które pomagają nam docierać do największych firm brytyjskich w tym także notowanych na londyńskiej giełdzie.

image

GP People Sp. z o.o.

Strona www: www.gppeople.pl

e-mail: kontakt@gppeople.pl

image

GRUPA ADIUTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j.

Strona www: www.pomocwdomu.pl

e-mail: biuro@pomocwdomu.pl

"Adiutor" w języku łacińskim oznacza POMOCNIK i to właśnie charakteryzuje naszą działalność. Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu odpowiednich pracowników, a kandydatom do pracy w dopasowaniu odpowiednich dla nich ofert. Specjalizujemy się w doborze pracowników do gospodarstwa domowego ? opiekunek dziecięcych, osób starszych, pomocy domowych. Oferujemy pracę w branży opieki ? zarówno na terenie Polski, Niemiec jak i Luksemburga. Główna siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Prowadzimy też oddziały stacjonarne w Bydgoszczy i Grudziądzu oraz oddziały tymczasowe na terenie innych miast. Wpis do rejestru agencji zatrudnienia, pod numerem 12354.

image

HDOmedical Sp. z o.o.

Strona www: www.hdomedical.pl

e-mail: rekrutacja@hdomedical.pl

Grupa HDOmedical to grupa Spółek specjalizujących się w usługach opieki nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania. Naszą misją jest organizacja kompleksowej opieki domowej nad osobami z ograniczoną samodzielnością. 24-letnie doświadczenie na rynku sprawia, że nasze usługi są świadczone z najwyższą starannością. Za każdym naszym działaniem stoi Człowiek. To właśnie Ludzie stanowią dla nas najwyższą wartość.

image

HR Work Polska Sp. z o.o.

Strona www: www.hrwork.pl

e-mail: hrwork@hrwork.pl

Praca tymczasowa, pośrednictwo pracy w kraju i zagranicą

image

IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.

Strona www: www.idealwork.pl

e-mail: kontakt@ideal-work.com.pl

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na elastycznej i zoptymalizowanej usłudze pracy tymczasowej (w kraju i za granicą, m.in. w Niemczech), outsourcingu kadrowo-płacowego oraz nowoczesnej ofercie Doradztwa Personalnego, należąca do grupy kapitałowej IDEAL GROUP.

image

IMPEL Business Solutions Sp z o.o.

Strona www: www.bpo.impel.pl

e-mail: bpo@impel.pl

image

In Temporis Polska

Strona www: www.intemporis.eu/pl/

e-mail: sekretariat@intemporis.eu

Agencja Pracy In Temporis Polska Sp. z o.o. od roku 2005 figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia Urzędu Marszałkowskiego województwa lubelskiego pod numerem 1954. Siedziba oraz główne biuro operacyjne znajdują się w Lublinie. Od wielu lat prowadzimy działalność udostępniania pracowników tymczasowych na terenie Polski, Francji i Rumunii. Od roku 2010 działamy w Belgii, a od 2012 rozwijamy i organizujemy swoją aktywność również w Niemczech. Wartości, którymi się kierujemy, to absolutnie jednakowe podejście dopracownika i pracodawcy jako dwóch równoważnych dla nas elementów procesu zatrudnienia. Tylko takie postrzeganie zjawiska pracy tymczasowej daje gwarancję satysfakcji trzem stronom: pracownikowi, pracodawcy i Agencji.

image

Inter Expert Polska sp. z o.o.

Strona www: www.interexpert.pl

e-mail: michael.mathias@inter.expert

INTER.EXPERT jako jedna z wiodących firm w Europie Środkowej i Wschodniej w obszarze usług przemysłowych i doradztwa personalnego, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Niemiec. Rekrutuje ekspertów dla firm i organizacji. Do projektów (contracting) lub pracy stałej.

image

Inter Works Sp. z o.o.

Strona www: http://www.interworks.pl/

e-mail: michal.ittrich@interworks.pl

Inter Works jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Pośrednictwa Pracy i Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 17331, specjalizującą się w rekrutowaniu pracowników na terenie Indii i Nepalu oraz udostępnianiu ich pracodawcom na rynku polskim.

image

INTERIMAX POLSKA SP Z OO SKA

Strona www: www.interimax.com

e-mail: krakow@interimax.com

image

InterKadra Sp. z o.o.

Strona www: www.interkadra.pl

e-mail: info@interkadra.pl

InterKadra jest krakowską agencją pracy i doradztwa personalnego. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

image

INTERMUNDIA Sp. z o.o.

Strona www: www.intermundia.pl

e-mail: post@intermundia.pl

image

IPF Global Sp. z o.o.

Strona www: www.ipf.jobs

e-mail: biuro@ipf.jobs

Agencja IPF Global należy do holdingu IPF Group, który rozwija sieć rekruterów, przedstawicieli regionalnych i koordynatorów projektów w Polsce i za granicą, m.in. we Francji, na Ukrainie i na Białorusi. IPF Global współpracuje z polskimi i niemieckimi klientami ze wszystkich sektorów gospodarki w zakresie delegowania pracowników tymczasowych od 2013 roku. Agencja IPF bierze odpowiedzialność za całość procesu administracyjnego związanego z delegowaniem pracowników do Niemiec lub zatrudnieniem cudzoziemców na terytorium Polski.

image

JAGA Temp sp. z o. o.

Strona www: www.jagatemp.pl

e-mail: biuro@jagatemp.pl

image

Job Innovation Sp. z o.o.

Strona www: http://www.job-innovation.com.pl/

e-mail: biuro@job-innovation.com.pl

image

Jobman Group

Strona www: www.jobmangroup.pl.

e-mail: biuro@jobmangroup.pl

Jobman Group Sp. z o.o. oferuje pełny zakres profesjonalnych usług leasingu pracowniczego. Zapewniamy liczne rozwiązania autorskie, które zwiększają atrakcyjność współpracy.

image

Krajowe Centrum Pracy

Strona www:

e-mail: sekretariat@krajowecentrumpracy.pl

image

Lavoro Sp. z o.o.

Strona www: www.lavoro.com.pl

e-mail: lavoro@lavoro.com.pl

image

LAXO Care Sp. z o.o.

Strona www: http://laxocare.pl/

e-mail: opieka@laxocare.pl

image

Macro-Work Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Strona www: www.macrowork.pl

e-mail: macrowork@macrowork.pl

Macro-Work jest dynamicznie rozwijającą się na rynku krajowym agencją pracy tymczasowej. Celem Marco-Work jest umożliwienie obniżenia kosztów działalności klienta poprzez: zatrudnianie pracowników tymczasowych odpowiadających charakterystyce firmy oraz potrzebom i wymaganiom klienta, monitoring działań pracowników, rejestr czasu pracy, doradztwo personalne.

image

Max Solution Service LTD Sp. k.

Strona www: http://www.opiekunkidomowe.pl/

e-mail: biuro.maxcare@gmail.com

Opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec i Polski.

image

MediCare Services spółka z o.o.

Strona www: www.mcare.pl

e-mail: info@mcare.pl

MediCare Services spółka z o.o. spółka komandytowa, powstała w celu znacznego poszerzenia europejskiego rynku usług medycznych w zakresie pielęgniarstwa oraz domowego wsparcia w procesie opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Siedzibą firmy jest miasto Kraków. MediCare Services kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług realizowanych przez wykwalifikowany personel z Polski. Posiadamy certyfikat agencji zatrudnienia nr 10608.

image

MEDIPE

Strona www: www.medipe.pl

e-mail: kontakt@medipe.com

image

Medira Sp. z o.o.

Strona www: www.medira.pl

e-mail: medira@medira.pl

Medira oferuje bezpieczną i legalną pracę w opiece w Niemczech na najlepszych warunkach finansowo-socjalnych. W Medira liczy się człowiek- szanujemy naszych pracowników i ich pracę. Wartości, którymi się kierujemy to Odpowiedzialność, Elastyczność, Jakość, Bezpieczeństwo i Zdrowie. Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, zostaliśmy wyróżnieni laurem Złotego Rekomendowanego Pracodawcy, posiadamy Certyfikat Rzetelności i wyróżnienie Firmy Godnej Zaufania, dzięki temu nasi kandydaci, pracownicy i partnerzy mogą mieć pewność, że mają do czynienia z wiarygodną firmą, która uczciwie i rzetelnie podejdzie do współpracy. Jako, że jakość jest naszym najważniejszym priorytetem posiadamy także certyfikat systemu zarządzania jakością ISO wydany przez TÜV NORD.

image

Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Strona www: www.metaalflex.pl

e-mail: info@metaalflex.pl

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego zarówno na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, jak również na terenie krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej.

image

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o. o.

Strona www: www.mrjob.pl

e-mail: biuro@mrjob.pl

image

Optima Personal Sp. z o.o.sp.k

Strona www: http://www.optimapersonal.eu/

e-mail: info@optimapersonal.eu

image

Paragona Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa

Strona www: www.paragona.com

e-mail: info@paragona.com

image

Pflege mit Herzen

Strona www: www.pflegemitherzen24.pl

e-mail: biuro@pmh.info.pl

image

PoloniaCARE 24

Strona www: www.poloniacare24.eu

e-mail: poloniacare24@op.pl

image

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Strona www: www.polskihr.pl

e-mail: info@polskihr.pl

Polski HR - Temporary Work Sp. z o. o. jest wiodącą agencją pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami, którzy prowadzą działalność w rozmaitych branżach. Pośredniczymy w procesach rekrutacji na rynku polskim i zagranicznym

image

Pona Care Justyna Rodzim

Strona www: www.ponacare.pl

e-mail: biuro@ponacare.pl

Agencja Pracy Tymczasowej PonaCare zajmuje się rekrutacją kandydatów do pracy w charakterze Opiekuna i Opiekunki osób starszych w Niemczech. Firma działa na rynku od roku 2013, jej główna siedziba znajduje się w Stalowej Woli. Agencja Pracy PonaCare realizuje również szkolenia językowe dla osób chcących podjąć zatrudnienie na terytorium Niemiec. Firma świadczy ponadto usługi tłumaczeniowe, realizuje tłumaczenie tekstów specjalistycznych w języku niemieckim oraz angielskim.

image

Progres Sp. z o.o. Sk

Strona www: www.grupaprogres.pl

e-mail: gdansk@grupaprogres.pl

image

Promedica24

Strona www: www.promedica24.pl

e-mail: mail@promedica24.pl

image

Sanpro Interim BPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s. k.

Strona www: www.sanpro.impel.pl

e-mail: cc.info@impel.pl

image

SAS LOGISTIC SP. Z O. O.

Strona www: https://saslogistic.pl/

e-mail: biuro@saslogistic.pl

Jedna z największych polskich agencji zatrudniających obcokrajowców. Oferuje profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji kadry pracowniczej: zatrudnianie, leasing oraz wynajem pracowników z rynków wschodnich, przede wszystkim Ukrainy. Zapewnia współpracę z najwyższej klasy specjalistami, rekrutuje również pracowników niewykwalifikowanych. Pracuje dla największych polskich i międzynarodowych firm sektora produkcyjnego oraz usługowego. Zapewnia kompleksowe usługi związane z legalizacją pracy w Polsce dla obcokrajowców.

image

SCG sp. z o.o.

Strona www: www.scg-agencjapracy.pl

e-mail: biuro@scg.biz.pl

image

Time Help Zgorzelec

Strona www: www.timehelp.pl

e-mail: timehelp@wp.pl

Działalność firmy polega na sprawowaniu usług opiekuńczych nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w domach prywatnych. Zależy nam, aby nasi podopieczni czuli się bezpieczni, szczęśliwi i poszanowani.

image

TML - Professional sp. z o. o.

Strona www: www.tml-professional.eu

e-mail: biuro@tml-professional.eu

image

Toolip HR sp. z o.o.

Strona www: www.toolip.pl

e-mail: office@toolip.pl

image

Wadwicz sp. z o. o.

Strona www: www.wadwicz.pl

e-mail: biuro@wadwicz.pl

image

Work & Profit Sp. z o. o.

Strona www: www.workprofit.pl

e-mail: poczta@workprofit.pl

Firma Work & Profit, założona w 2001 roku, jest obecnie jedną z najstarszych i największych niezależnych rodzimych agencji zatrudnienia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom od przeszło 10 lat skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Do chwili obecnej daliśmy pracę przeszło 50 000 pracownikom w całym kraju. Dzięki sieci biur i przedstawicielstw naszym działaniem obejmujemy obszar całej Polski. Naszym znakiem firmowym jest profesjonalizm, wysoki poziom realizacji zleceń oraz elastyczne podejście do potrzeb klienta. Przy każdym realizowanym przez nas projekcie nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną opiekę menadżerów, którzy związani są z nami wieloletnią współpracą.

image

Work Service S.A.

Strona www: www.workservice.pl

e-mail: work@workservice.pl

image

WORKNOW Sp. z o.o. Sp. k.

Strona www: https://www.worknow.com.pl/

e-mail: biuro@worknow.com.pl

Firma specjalizuje się w organizowaniu pracy dla osób, które chcą pracować na terenie Niemiec jako opiekunka/opiekun osób starszych.

image

Yvonne-N Sp. z o.o.

Strona www: www.betreuerin-polen.com

e-mail: info@yvonne-n.eu

Firma Yvonne-N zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Specjalizujemy się w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec i Polski. Znajomość rynku i lata praktyki pozwalają nam na właściwe dopasowanie oferty do pracownika. Zleceniodawcom zapewniamy opiekunki z doświadczeniem oraz dyplomowane pielęgniarki, które pracują w systemie opieki domowej. Wszystko po to, by stworzyć jak najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Koszykowa 69 lok. 3, 00-667 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd