Szkolenia

Letnie warsztaty: REKRUTACJA, MOTYWACJA, ROZWÓJ, 30 lipca 2014, Warszawa

Skuteczna rekrutacja, odpowiednie motywowanie pracowników oraz dbanie o ich właściwy rozwój to istotne elementy ZZL. Od dobrze dobranych, zaangażowanych i wciąż rozwijających się pracowników zależy sukces każdej organizacji. Podczas ?Letnich warsztatów?, organizowanych przez Akademię HRnews, każdy z uczestników będzie miał możliwość wzięcia udziału w 2 wybranych przez siebie warsztatach z takich obszarów jak: REKRUTACJA, MOTYWACJA lub ROZWÓJ.

arrow

Efektywność biznesowa szkoleń - jak to osiągnąć? 8 września 2014, Warszawa

Celem tego warsztatu jest prezentacja innowacyjnego podejścia do zarządzania szkoleniami w organizacji. Daje ono znacznie większe szanse, by inwestowanie w rozwój ludzi przestało być jedynie sloganem, a stało się narzędziową praktyką, kontrolowaną i dającą namacalne owoce ?biznesowi?. Metodyka zarządzania projektem szkoleniowym wypracowana na bazie Modelu SEB/SEA daje możliwość odpowiedzi na pytanie: "Jak szkolenie wpłynęło na rezultaty biznesowe firmy?

arrow

WORK OUT Employer Branding, 4-5 lipca 2014 r.

WORK OUT Employer Branding to praktyczny warsztat dla osób zajmujących się w swoich organizacjach budowaniem wizerunku pracodawcy. Spotkanie umożliwiające poszerzanie wiedzy i zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu Employer Brandingu

arrow

Delegowanie pracowników do Niemiec

Zapraszamy na seminarium organizowane przez C&C Chakowski & Ciszek wraz ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) oraz Polską Izbą Handlu (PIH) pt. Delegowanie pracowników do Niemiec edycja 2014 Obowiązki, umowy, procedury administracyjne na miejscu Warszawa, 28 maja 2014

arrow

Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce 2014

JOBS.pl - Zapraszamy na seminarium organizowane przez C&C Chakowski & Ciszek wraz ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Ogólnopolskim Konwentem Agencji Pracy (OKAP) oraz Polską Izbą Handlu (PIH) pt. Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce 2014- Nowa ustawa o cudzoziemcach i nowe zasady legalizacji pracy.

arrow

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Koszykowa 69 lok. 3, 00-667 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd