image-description

Targi Outsourcing- Usługi dla Twojego biznesu

Targi Outsourcing – Usługi dla Twojego biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, organizowane w ośrodku targowym - Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 16-17 października 2014 roku. Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności. Targi Outsourcing – Usługi dla Twojego Biznesu jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce . Polska jest liderem w zakresie rozwoju outsourcingu w Europie, stąd też ogromne zainteresowanie tymi targami nie tylko w kraju ale i zagranicą. Podczas targów odbędą się wystąpienia i prelekcje o edukacyjnym charakterze, prowadzone przez czołowych przedstawicieli branży outsourcingowej.

Targi Outsourcing – Usługi dla Twojego biznesu, to dwa dni biznesowe dla firm świadczących usługi outsourcingowe dla innych przedsiębiorstw. W jednym miejscu gromadzą się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży. Podczas spotkania, odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą firm działających w każdym sektorze, którego potrzebuje nawet najmniejszy biznes. Poza prezentacjami usług na stoiskach, odbędzie się dwudniowa konferencja „Akademia Outsourcingu” poruszająca najważniejsze tematy z różnych dziedzin nowoczesnych usług dla biznesu. Warsztaty prowadzone będą przez czołowych przedstawicieli poszczególnych branż. Zarówno targi jak i konferencja skierowane są do organizacji poszukujących zmian strukturalnych oraz sposobów zminimalizowania kosztów, a także do studentów chcących pogłębiać wiedzę na temat nowości w świecie outsourcingu. 

Zainteresowanie udziałem w Targach – Outsourcing Usługi dla Twojego biznesu wzrasta z dnia na dzień. Na uczestnictwo w wydarzeniu zdecydowały się znaczące na Polskim rynku firmy.

 • Mecenasem Targów został EY – usługi księgowe
 • Partnerem Targów została firma Alektum Inkasso
 • Partnerem Strategicznym Targów jest Fundacja Pro Progressio
 • Głównym Patronem Medialnym jest Magazyn Outsourcing&More oraz OutsourcingPortal

Nasi wystawcy to najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu, oferujący usługi z 10 sektorów:

 1. Finanse, Ksiegowość, Kadry, Płace
 2. IT/Telekomunikacja
 3. Logistyka/Transport/Spedycja
 4. Outsourcing Sił Sprzedaży
 5. Zarządzanie Flotami Samochodowymi (Car Fleet Management)
 6. Doradztwo/Konsulting
 7. HR
 8. Marketing
 9. Zarządzanie Nieruchomościami (Facility Management)
 10. Biuro/Inne

Targi Outsourcing - Usługi dla Twojego biznesu to wydarzenie, gdzie odwiedzającymi będą Właściciele i Przedstawiciele firm, Inwestorzy oraz osoby rozwijające biznes - poszukujące zmian strukturalnych, innowacji oraz zminimalizowania kosztów.

Więcej informacji znajdą Państwo na:
www.outsourcingtargi.pl oraz www.facebook.com/TargiOutsourcingWsparcieDlaTwojegoBiznesu

Kontakt

StowarzyszeniE Agencji Zatrudnienia

ul. Koszykowa 69 lok. 3, 00-667 Warszawa
t:
+48 22 623-85-53
e:
biuro@saz.org.pl
 
 
Sprawdz dojazd